Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok, szép,...

25 éves lány vagyok, szép, csinos, kedves. Miért van az hogy nincsenek barátaim? Pedig barátságos, segítőkész stb. vagyok. Sok ismerősöm van, de mégis barátség témában kerülnek, a barátnőm kevésbé szép aranyos, mégis rengeteg barátja van és népszerű.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

A barátságnak semmi köze ahhoz, hogy hogy nézel ki. Ezt 25 évesen illene felfogni.

Ha nincsenek barátaid, akkor vagy nem próbálkozol eléggé, vagy mégiscsak van valami probléma a személyiségeddel.

2011. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Írtad, hogy "barátnőd". Akkor mi a gond?
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom miért kell leírni egyből a kérdezőt, hogy buta liba, meg a kinézetnek nincs köze a bartsághoz. A későbbiekben tényleg nincs szerepe, de az elejéén lehet. Én is mindig kinézet alapján ismerkedek elsősorban, mert szeretem a szép embereket, akiknek megfog a külseje. Most nem a klasszikus szépségre gondolok, hanem ha van benne valami ami megfog.


Kérdező

Szerintem is a személyiségeddel lehet baj, lehet félénkebb vagy, vagy valami ilyesmi dolog lehet. Vannak magányosabb természetű emberek is.

2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Az elsőnél a pont.


"szép, csinos.." na meg beképzelt egoista vagy..


Talán a nagy egoddal elkergeted a "barátaidat"-- ha visszavennél az egodból többre mennél, te ész.. -.-"

2011. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Meg az is lehet, hogy szépséged ellenére undorító a természeted.
2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
És ez miért beképzelt te idióta? Ha valaki szép és csinos, még nem feltétlen van elszállva magától. Mondja magára, hogy csúnya, vagy mi? Akkor beképzelt, ha ezt mindenkinek az orra alá dörgöli. Ez egy jó dolog, ha valaki szép és csinos, és tudja is kezelni.
2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Akarod, hogy legyek a barátod? :-)
2011. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

"Ha valaki szép és csinos, még nem feltétlen van elszállva magától. Mondja magára, hogy csúnya, vagy mi?"


Igen, de ha én sajnálkozom, hogy nincsenek barátaim, nem azt hozom fel érvként, hogy pedig szép vagyok...

2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

"Sokan hizelegnek a nemeslelkű embernek, és minden barát az adakozóé." (Példabeszédek 19:6.)


Talán ez segít. :)

2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
itt is láthatod,az emberek irigysége mérhetetlen. el sem olvasták,hogy kedves és segítőkész vagy,valamiért az agyuk ezt nem veszi be. pont ezért találsz nehezen barátokat is. tudom,miről beszélsz,mert átéltem. ne törődj ezzel. legyél továbbra is kedves és barátságos,és persze szép és okos. a jó embereket nem fogja zavarni,hogy tisztában vagy az értékeiddel,és nem homályosítja el a látásukat az irigység. inkább legyen kevés barátod, mint kevés önbecsülésed.
2011. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!