Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utolsó kívánság, ti teljesíten...

Utolsó kívánság, ti teljesítenétek ilyen kérést (hamvasztás, hamvak elszórása)?

Figyelt kérdés
Ha egy közeli hozzátartozótok azt kérné tőletek, hogy halála után hamvasszák el, és vigyétek el a hamvait arra a külföldi helyre ahol a legjobban érezte magát életében, és ott szórjátok el a hamvait ti megtennétek neki?
2011. okt. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
természetesen
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha az utiköltség belefér a családi kasszába, mindenképpen. Ha idő kell, míg összegyűlik a rávaló, akkor pedig igyekeznék a közeljövőben arra a hónapra igazítani, amikor ő is ott volt, hiszen az emlékeiben az élt.

Ha semmiképpen sem tudnám személyesen kivinni (anyagi okok miatt), akkor megpróbálnék net-en, telefonon keresni egy olyan ott lakó személyt, aki ezt felvállalná (esetleg ismerte is az elhunytat) és kiküldeném a hamvait csomagban.

2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyagi okok semmiképp sem lennének a koporsós temetés helyett ő ezt szeretné, erre gyűjti a temetésre valót.
2011. okt. 1. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem különleges dolog és tudod mit szeretne, azt hogy ti is ott legyetek egyszer, nektek szervezi az utazást, a szép helyre. Szerintem szeretetből teszi.
2011. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen,nekem is ez jutott eszembe,mint a harmadiknak, tkp. gyűjt nektek egy utazásra, még ha szomorú hangulata is lesz, de valahol kedves dolog.
2011. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen azért teszi, együtt is voltunk ott nyaralni, és az én szívem is inkább oda húz mint ide. Teljesen megértem és tiszteletben tartom a döntését. Nem hiszem, hogy az jobban szereti a hozzátartozóját, aki minden hónapban kimegy egy sírhoz, nem hiszem, hogy az nagyobb "vigasztalást" ad. Aki elmegy az már csak a szívünkben él tovább úgyis.
2011. okt. 1. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

18,31 vagyok!

Maximálisan egyetértek!

2011. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkeppen megtennem. Meg sajat penzbol is.
2011. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Ez meg micsoda kérdés??

Az utolsó kívánságot, kutya kötelességed teljesíteni!!!


Na persze az örökséget, már visszautasíthatod!!

2011. okt. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!