Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet inkább a fiatalabbaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet inkább a fiatalabbaknál kéne bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés

16 vagyok és nem jövök be a 16 éves lányoknak valamiért, nem mint haver hanem mint pasi értitek... átlagosan nézek ki mondjuk tettem érte tavaly ilyenkor negyed ennyire szerettem tükörbe nézni visszahúzódó voltam most egyáltalán nem. a csajok szerint olyan vagyok mint egy melegbarát szóval olyan mint egy csaj akivel meg lehet beszélni mindent de mégse.

szóval arra gondoltam be kéne próbálkozni a 13-14 éves korosztálynál is! szóval szerintetek?


2011. szept. 9. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet
2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy parányit lehetne kimerítőbb választ adni? ne tőmondatban
2011. szept. 9. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha a lányok szerint úgy tekintenek rád, mint egy b_zibarátra, akkor kéne vmi férfiasabb dolog, nem tudom mi miatt gondolják ezt rólad, a megjelenésed miatt, vagy a jellemed, beszéded miatt, vagy ezek együtt, nem tudom, de próbálj meg férfiasabb lenni. Bókolj sokat, szemezz, mondj 2 értelmű dolgokat, amiket lehet célzásnak is enni, lássák, hogy pasi vagy! De egyébként meg lesz még időd csajozni, fiatal vagy még nagyon. Lehet, hogy később ahogy öregszel pár év műlva már jobb lesz a megítélésed a lányok szemszögéből, csak amiatt, hogy idősebb vagy pár évvel, érted? És most nyomj egy zöld jelet, ha már ennyit gépeltem neked! :) Köszi!

(nem szoktam a konkurenciának tanácsot adni, de veled vmiért kivételt tettem)

2011. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!