Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukámat semelyik osztályt...

Az anyukámat semelyik osztálytársam sem szereti. Ti szégyelnétek az anyukátokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha. Ha csak nem egy alkoholista, igénytelen, stb. Bár még akkor is az anyám maradna...
2011. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infó alapján erre nem lehet válaszolni. Miért nem szeretik? Lekezelő velük? Vagy miért? Mert kb. ezt tudom elképzelni. Ha ilyen lenne, akkor azt szégyellném, hogy így viselkedik velük, de nem egy az egyben az anyukámat szégyellném, hanem ezt a hozzáállást. Persze ez attól is függ, hogy az osztálytársak hogy viselkednek az anyukáddal. Lehet, hogy jó oka van rá, hogy olyan velük szemben, amilyen.

De persze ez csak egy feltételezés a részemről, mert semmi konkrétumot nem írtál.

2011. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért is kellene, hogy szeressék őt az osztálytársaid? :O Te szeresd, a te anyukád nem az övék.

Szerintem neki is az a fontos, hogy Te szeresd őt. :)

2011. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
pár év és a nevükre sem fogsz emlékezni, de az anyud mindig melletted lesz...remélem most már könnyebb a választ megtalálnod.barátok jönnek mennek, anyud csak 1 van ezt ne felejtsd el.
2011. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De lehet, hogy az osztálytársaimat szégyellném.


Attól függ, milyen anyud, milyen okból nem bírják, és ők milyenek.

2011. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Jézusom! az anyukád szeret,,te meg az osztálytársaiddal említed egy napon.Meg ,hogy szégyenled.

Mi lenne ha meg halna? Éhen hallnál te is,,

Gondolkodj!! Ezek egy hülye gyerekek,,azt basztatnak akit tudnak.Te ,meg ilyen kérdést ki írsz ide!

SZÉGYELLD MAGAD! de nem anyukád miatt hanem amilyen te magad vagy!

2011. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

én igen


mindenki előtt megaláz és olyanokat mond a buszon tök idegen emberek előtt hogy milyen egy nem normális nem tudom micsoda vagyok és hogy bárcsak ne szült volna meg


mondjuk anyámat "szeretik" az osztálytársaim mert mindenkinek nyalizik...még a tanároknak is...


bár én ha megkérdezik hogy tényleg ő e az anyám,legszívesebben letagadnám...

2011. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: nem vedd magadra, saját magát ostorozza, csak rád vetíti ki.(kell neki egy bűnbak)az emberek ritkán ismerik el a hibáikat és ilyenkor kivetítik másokra, pl anyud rád.inkább próbálj vele megértő lenni és rákérdezni mi a baj.ő hozta a döntést, h megszületsz, mi változott azóta?
2011. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!