Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az osztálytársam...

Meghalt az osztálytársam anyukája és meghívtaka temetésre. Hogyan tudnám finoman visszautasítani?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elmenni,mert nem is ismertem az anyukáját,meg a lánnyal se vagyok olyan jóban,nem érzem oda illőnnek h elmenjek.
2010. júl. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg menj el, akkor meg főleg ha nem állt közel hozzád, mert azt az 1-2 órát kibírod sírás nélkül. jó ez kicsit morbidan hangzott de így van
2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
88%

sehogy, ha hivtak akkor menni kell ... viszel egy szál virágot és elálldogálsz a tömeg legszélén

ha semmiképp nem akarsz menni, akkor se mond hogy nem mész, nem fog senki keresni a tömegben .. nincs jelenlétiív

2010. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
88%
ne mond meg,hogy nem mész el...hidd el,az osztálytársad sem azzal lesz elfoglalva,hogy te hol vagy,hanem a veszteséggel.
2010. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is menj el. Bocs, de kivételesen nem a te érzéseid számítanak, hanem a lányé, illetve azé, aki meghívott.

Egy szép gesztust, részvétet adsz ezzel. Nem kell, hogy lássanak, éppen elég, ha csendben, hátulról figyelsz, és csak a temetés közvetlen idejére maradsz.

2010. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
89%
Egyik lány volt osztálytársamnak is meghalt az anyukája, és én is mentem a temetésre, igaz jóban voltam a lánnyal...Ha meghívott, akkor menj el, gondolom azért tette, mert úgy gondolja, hogy valamennyire te is fontos vagy...
2010. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem arról van szó, hogy a hideg kiráz és tényleg egyáltalán nem szeretnél elmenni, akkor talán jót teszel az oszitársaddal is ha elmész, biztos azért hívott meg, mert fontos vagy neki. Mindenkit nem hívunk meg temetésre.
2010. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

sztem feltünne neki ha nem leszek ott,mert oda szoktak menni a temetés végén őszinte részvétet kivánni.

Finoman vissza akarom utasítania meghívást,de nem tudom h hogyan mondjam.

Nem akarom azt se h ez miatt majd szeptemberben menjen a szöveg h milyen bunkó vagyok h nem mentem el. Nem állunk olyan közel egymáshoz,és az anyukáját sem ismertem.

Iwiwen irtam neki mikor megtudtam h halottam mi történt őszinte részvétem. és arra írta vissza h vérlaka temeésre

2010. júl. 15. 13:04
 8/70 A kérdező kommentje:
suliba is a helon kívül mást nem is beszélünk. nem lehet h csak illemből hívott meg ő is?
2010. júl. 15. 13:05
 9/70 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, szerintem nem szoktak oda csak úgy illemből meghívogatni senkit...legalábbis amikor az én volt osztálytársam anyukája halt meg, akkor csak néhányan voltunk ott az osztályból, akik közelebb álltunk a lányhoz.


13:02

2010. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
88%
nem, mert akkor csak visszaírhatta volna, hogy köszöni szépen és ennyi. Menj el, kb egy óra az egész...ezt túléled, nem?
2010. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!