Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtó büdös az osztálytársam....

Írtó büdös az osztálytársam. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
10en vagyunk egy nagyon kics teremben, csak lányok. Ő egy nagyon csendes lány, "fogyi suliból " jött. Csak én beszélek vele az osztályban, mert én sajnálom. De nagyon büdös, pisi szaga van... Tesin 3szor öklendeztem, annyira hánynom kellett a szagától.. És ez nem csak lábszad/testszag, hanem élesztő szag.. Amikor leveszi a nadrágját akkor lehet érezni.. Szerintem ez valami élesztőgomba, vagyis hüvelygombája van.. de nagyon erős :SSS Ebben az évben ismerkedtünk meg. Az ofőnek szóltunk, azt mondta, hogy majd szól egy egészségügyis tanárnak, mert ugye ez egy egészségügyi szak.. Így akar majd gyakorlatra jönni a kórházba ?? Nem akarom bántani, de undorító :/
2011. szept. 8. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Fürdessétek meg.
2011. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez valakinek finoman meg kell mondani. Különben nem váltzik a helyzet, ő nem hiszem hogy érzi és csak mégjobban megutájátok.
2011. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Az osztályfőnöknek kellene vele beszélni, mégpedig négyszemközt. Ő mégiscsak pedagógus, csak megtalálja a módját, hogy ne sértse meg, de közben őszinte is legyen.
2011. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Vegyetek dezodorokat, és egyszerre fújjátok rá az összeset.
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 andi177 ***** válasza:
98%
szerintem beszélj vele négyszemközt ha elég erős a barátságotok, vagy eléggé bizalmasok vagytok, de nem durvan...s szerintem szimplán nem mosdik és alól is büdös, az otthonuk milyen? családja? lehet a igénytelenek s a ruhákat sem úgy mossák, s szerintem ne hagyd magára szüksége van rád....nagyon aranyos tőled, hogy foglalkozol vele.SZENVEDJÉTEK EL EGYMÁST SZERETETBEN. :)
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
...
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el az ofő, vagy Ti csaladlatogatasra. Az otthonat es csaladtagjait larva sokminden kiderul, és az ofő koteles is szolni a csaladnak, hoyg miert nem tisztalkodik a gyerek. Ha valaki heti 2x megmosdik/megfurdik, barmi betegsege is van (hacsak az nem oylasmi, hogy rohad valamije, pl. rák), akkor nincs iylen szaga. Gombatol nem lehet iylen szaga.
2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Lehet cukros is, vagy vizelettartási problémája. Lányok vagytok nem ciki, ajánlj neki tisztasági betétet, vagy kérdez rá, mi lehet az oka.
2011. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tetris ***** válasza:
78%
Az ember saját magán nem érzi a testszagot. Talán nem is tud róla, hogy szaglik.
2011. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Attól is lehet, ha nem cserél bugyit naponta.
2011. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!