Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet el akarja csábítani...

A férjemet el akarja csábítani egy idősebb nő, nagyon félek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A nő 20 évvel idősebb a férjemnél, 47 éves, egyedül él, nincs gyereke sem, a férjemet egy kávézóban ismerte meg és azóta barátok lettek, de szinte biztos, hogy a férjemnek sem közömbös. Folyton letagadja, de közben állandóan találkoznak, én itthon vagyok a 2 éves kisfiammal, egész napokra eltűnik, utol sem érem. Nagyon sokat sírok, hülyének néz és semmibe vesz, a képembe röhög. Hiába kérdezem határozottan, hogy mi van köztük, komolytalan lesz, de néha agresszív is, aztán pedig nyugtatgat, hogy nincs semmi baja. Alig van itthon a családjával, nem értem, mi történik, minden szétesik körülöttem. A fiammal is ideges és durva néha, régen Ő nem ilyen volt, hanem egy szeretetreméltó, kedves ember. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, nem bírom, hogy ezt csinálja velem!
2011. okt. 2. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan pénzes a nõ. Küldd el hozzà, hogy éljen vele. Ne mutasd ki a férjednek a gyengeségedet.Ha biztos vagy a dolgodban akkor mondd neki, hogy nyitva az ajtó. Talàn akkor észbekap.
2011. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

most lehet ez durván fog hangozni,úgyhogy ne haragudj.

ha az az idősebb nő kell, vigye. meg is érdemli!

te meg ne sírj, fel a fejjel.

ha egy kis esze van, nem hagyja el a családját.

amúgy meg, én beszélnék azzal a nővel,hogy mit is akar, mert akkor én is tudnám,hogy hányadán állunk

2011. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Én is elengedném,de soha nem fogadnám vissza.E,elt fővel ha egy öregasszony kell neki...
2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is útrakelnék és felkeresném asszonypajtást hamár igy lyuksógornök lettünk! (márcsináltam is ilyet) Mondjuk azt mondod agresszívvá is válik a kedves párod,azzal akkor vigyázz azért ha meglepödik ezen,meg ne verjen.Én személyszerint tutira szeretek menni,nem találgatni. Sok sikert a helyes döntéshez.
2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Én tutira elbeszélgetnék a csajjal...
2011. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeret, akkor nem érdekli őt a másik nő. Ha érdekli, akkor viszont nem szeret, úgyhogy penderítsd ki.
2011. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy ha megcsal a férjem, akkor hiába beszélgetek el a nővel, mi lesz később? Szívem szerint felkeresném és elmondanám, milyen gerinctelen dolgot művel, de mégha többet nem is beszélnének, akkor is ott lenne a tudat, hogy engem már nem szeret, ezért kellett neki más és én így nem tudnék vele élni. Azt akarom, hogy vallja be, és legyen őszinte, ne hülyítsen, legyen férfi. Tudom jól, hogy találkozgatnak és hogy a nő mit akar tőle, de ő ennek ellenére tagad és engem néz hülyének. Ma is pl. reggel elment mondván megbeszélése van munkaügyben, de itthon hagyta az összes vázlatát, amit magával visz ilyenkor és egész nap nem jött haza. Esküszöm már ott tartok, hogy kidobom a cuccait és menjen, ahova akar, vagy adjon magyarázatot.
2011. okt. 2. 23:56
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy 2 éves kicsivel még simán elboldogulsz egyedül,ha biztos vagy benne hogy megcsakl akkor dobd ki,legyél határozott!
2011. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
ne kend egyedül a nőre, ha a férjed nem akarna félrekefélni, akkor nem tenné
2011. okt. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Állítsd a férjed választás elé. Vagy ti vagy a vénluvnya.

Amúgy ne a nőt hibáztasd, próbálkozik hiszen már nincs sok ideje hódítani és szerencséjére talált egy ilyen csélcsap faszit...

Én a helyedben új életet kezdenék, bár tudom, hogy nem olyan könnyű kiszállni ilyenkor!

(Ha megüt egyszer is lépj azonnal, mert csak rosszabb lesz!!)

Kívánok erőt neked!

2011. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!