Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom/élettársam exe nem...

Párom/élettársam exe nem veszi le a közös képüket közösségi oldalakról. Ez azt jelenti, hogy vissza akarja csábítani? Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
ez érdekes.. ez attól függ. ha a párommal még csak most jöttünk össze pár hete, egy-két hónapja, akkor még várok mivel nem biztos, hogy olyan sűrűn belép az oldalra,, hogy levegye. de ha már fél éve hogy szakítottak és azóta együtt is vagyunk, akkor nekem sem tetszene. nyilván szólnék a páromnak, hogy írjon már neki egy sms-t, vagy hívja fel, hogy nem tetszik neki, hogy a közös képen vannak fent, főleg úgy, ha már nem is beszélnek, ha már nincsenek is jóban. de ha nem akarja, akkor írnék neki egy e-mailt, hogy nekem mint az exe mostani barátnőjének ez nem igazán tetszik, úgyhogy törölje azokat a képeket. mert igen fura lehet ez a helyzet. nyilván az ismerősök sem tudják, hogy most akkor mivan? kivel is van most? fura helyzet.... de nem hiszem, hogy így akarja visszahódítani. ezzel hogy is tudná?
2010. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak nem tud elszakadni tőle, vagy kell, hogy kifelé azt mutassa, még egy párt alkotnak. (Már, ha az ex gyakran feljár az oldalra.)

A párodnak kellene megkérni őt, hogy vegye le a képeket.

2010. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Én írnék képhozzászólást, hogy "Ő már engem szeret... te csak egy ex vagy!"

:)

2010. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Mióta vagy együtt evvel a pároddal? És mennyi idősek vagytok?
2010. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
8,46 zseniális, felpontoztam, de én nem mernék ilyet csinálni. :)
2010. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél rá széles ivben. A párod téged akar, hát az ex csak vágyakozzon...
2010. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
29,27, 1 éve, ez számít?
2010. aug. 10. 08:49
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

ma 08:48

Köszi! Miért nem? :)

2010. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Lényegében nem számít, de ismerem ezt a dolgot, még én sem szedtem le a volt párommal, de olyan jól mutatunk rajta, és jóban is vagyunk, rendszeresen beszélünk és találkozgatunk! Szóval én nem azért nem szedem le, mert így akarom visszaszerezni!!
2010. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8,48 vagyok, nem is tudom, szemétségnek érezném, mert az egy csomóan látják. Nem akarnám nyilvánosan megalázni.
2010. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!