Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy családos emberbe szerelmes, és minden áron el akarja csábítani a pasit, de nekem ez nagyon zavaró, és nem tudok felhőtlenül örülni amikor hallgatom az áradozásait. Ti ezt a helyzetet hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy nekem egyben van a családom, és sohasem fordult elő hasonló dolog, hogy a szüleim megcsalták volna egymást. De egyszerűen ez engem annyira zavar és bántja az értékrendemet, nem egyeztethető össze az erkölcseimmel, hogy az valami félelmetes. És emiatt haragszom is rá egy kicsit.

A pasi 10 éve házas, 2 gyermek apukája. (8 és 6 évesek)


2011. okt. 12. 19:38
 1/9 greeen ***** válasza:
14%
mekkora mákja van a pasinak,remélem jó bőr a barátnőd és rendesen alávág a kis ribinek!Apropó nem tudnád megadni a barátnőd facebook címét vagy valami?
2011. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ez az én felfogásommal ellentétes, helytelenítem, nem akarok erről hallani."
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szóljàl a szüleinek. Mondd a baràtnõdnek, hogy jobb ha leàll ezzel az idiótasàggal, mert nagyon sajnàlni fogja.
2011. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, amit nekünk. Úgyis azt csinál majd, amit akar, de ara megkérheted, hogy az életének ezt a részét ne veled ossza meg.

Érdemes azt is átgondolni magadban, van -e arra esély, hogy igazi barátnők maradtok, ha ennyire más az értékrendetek. Szerintem max. úgy, ha kerülitek ezt a témát, de akkor meg pont a barátság igazi "megbeszélős/kibeszélős" része veszik el.


Hány éves a barátnőd? (Gondolom, nincs még 18). Ha a pasinak van esze, lepattintja. Szerintem ez csak plátói szerelem, lehet, ha a lány helyzetbe kerülne, ő lépne vissza legelőször.

2011. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a barátnőd?
2011. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23
2011. okt. 12. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

pffffffffffffffffffff gratulálok szánalmas 1 ribanc.


lökd e Dunába.

vagy szólj a feleségének!!!!!!!!!!!!!!!

jelen pillanatban ez a legmegfelelőbb megoldás....szólj a férfi feleségének.

2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát, 23 évesen már több esélye van elcsavarni a férfi fejét. (Bocs, azt hittem, sokkal fiatalabb.) De ha a pasi belemegy, az az ő sara, az ő felelőssége, nem a barátnődé.

Azt továbbra is tartom, hogy ne nagyon kommunikálj vele erről, ha téged ennyire bánt.

Szerintem ne szólj senkinek, ne folyj bele, felnőtt emberek.

2011. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Tudod... nekem meggyőződésem ,hogy a barátok dolga ,hogy mindig ott legyenek ha szükség van rájuk. Most nagyobb szükség van rád mint valaha ,hogy visszatartsd a barátnédet egy hatalmas baklövéstől. Akármi is fog történni, CSAK rossz vége lehet a sztorinak.

Első verzió: Összejönnek. Pasi családja szétmegy. Rossz mindenkinek de főleg a gyerekei sínylik meg.

Mésodik verzió: Pasi hitegeti... ledugja, kihasználja és marad a családjával. Barátnőd összetörve.

Harmadik verzió : szeretője lesz a pasinak és megőrül a másodhegedűs szereptől és a bujkálástól. Rossz a pasinak és rossz a barátnődnek is... arról nem is szólva ,hogy mindig kiderül a végén. :(

Beszélj a barátnőddel és értesd meg vele h kerülnie kell a pasit mint a tüzet. Vagy lelke rajta és tegyen tönkre egy családot. (Amúgy a pasi a fő hunyó ha belemegy a játékba a barátnőddel. De sajnos vele nem tudsz erről beszélni. Marad a barátnőd... Sok sikert. Ne add fel a barátnődet. Azért lettetek barátok ,hogy MINDIG segítsetek egymásnak!)

2011. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!