Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Cikis helyzet.

Mit tegyek? Cikis helyzet.

Figyelt kérdés
Azt hiszem, tetszem a párom húgának. Legalábbis én így mértem fel a helyzetet. Először is, gyanúsan nagyon kedves velem, ami persze nonszensz, hogy a kedvessége miatt feltételezem ezt, de higgyétek el, már átlépett néhány határt vele. Mindemellett félreérthető megjegyzéseket tesz, ha a társaságában vagyok gyakran oldalba bökdös, de volt már rá példa, hogy megsimogatott, vagy intimebb helyekre tévedt, amit persze azonnal elutasítottam, és hogy ne érezze magát zavarba, mindezt elkönyveltem egy puszta véletlennek. Néhány napja történt két számomra már kompromittáló helyzet. A párom szüleinél voltunk hárman, én, ő, és a párom. A barátnőm átszaladt a szomszédba, én pedig a konyhában vártam rá. A húga kikiáltott nekem a szobából, hogy menjek be hozzá néhány percre, így is tettem, de amint benyitottam a szobába egy szál melltartóba és tangába várt rám. Zavaromban bocsánatot kértem, amiért benyitottam, aztán rájöttem, hogy ő kérte, hogy menjek be. A másik eset hasonló kimenetelű volt, épp a fürdőszobába tartottam, bekopogtam, hogy van-e benn valaki, ő szólt hogy bent van, de bemehetek, csak fogat mos. Be is mentem, és ugyancsak egy melltartóban és egy bugyiban állt előttem, és mosolygott. Elég kellemetlen nekem ez így. A páromnak nem szólok, mert nagyon kicsapná a balhét, a húgából pedig kinézem, hogy a fejemhez vágná a puszta tényét annak, hogy én ezt feltételezem. Szerintetek mitévő legyek?
2011. okt. 3. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,h te a novérét szereted,ot pedig egyáltalán nem tartod vonzonak es nem a te eseted.esetleg mondd meg neki,h elárulod ot az anyjának,h k.rváskodik
2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Beszélj a csajjal, hogy álljon le, ha nem segít akkor pedig oszd meg a pároddal.

Hány évesek vagytok egyébként?

2011. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem mennék oda hozzájuk olyan gyakran a helyedben, amúgy meg viselkedj természetesen, de semmiképpen se mutasd udvariasságból sem, hogy tetszik neked ez a meztelenkedés.

Azt elmesélheted a barátnődnek, hogy képzeld, azt mondta a húgod, menjek be és egy szál melltartóban volt meg tangában. Röhögj hozzá, hogy ez milyen fura szitu. Aztán döntse el ő, hogy mit csináljon.

2011. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első körben ne meséld el a párodnak. Minek? Csak rontana mindenen.


Légy óvatos, ne dőlj be ezeknek a behívogatásoknak. Ha pedig egyszer kettesben maradtok, és megint kezdeményez, mondd meg neki udvariasan, de határozottan, hogy ne csinálja ezt.

2011. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a húga miatt megyünk hozzájuk, hanem a szüleit látogatjuk meg. Egyébként én és barátnőm 21, a húga 18.
2011. okt. 3. 14:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a húga egyedülálló, akkor ajánld be neki az egyik haverodat (még ha nincs is olyan havarod, akit összehozhatnál vele). De ebből már fogja vágni, hogy neked ő nem kell, és kereshetne magának pasit, hogy ne unatkozzon..

Amúgy meg egy kis dög...

2011. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy legközelebb ha hív, ilyen zárt ajtós helyre, a telefont állíts kamera módba, és vedd ha pucérkodik..Max. még az ajtó előtt rákérdezel, hogy akkor menjek be? biztos?

hehe:D

2011. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A hugica egy kissé elmekórképnek tűnik:/ Nem lehet semmi hölgy ha a testvére pasijára feni a fogát. Ha el is meséled a párodnak az esetet, szerintem baromira ne úgy add elő mintha hű de vicces lenne a sztori. Fogadjunk hogy nem lenne őszinte a mosolya. Ha elmondod neki, akkor mondd el úgy hogy ez téged aggaszt, mert furán viselkedik, és ha bármi történne tudja hogy te nem tettél semmit. Ha még sokáig hiába próbálkozik a kis cafi, lehet hogy berág, és megy a nővérkéjéhez, hogy a csúnya pasija kikezdett vele. Biztosan rosszul esne a párodnak ha kiderülne hogy nem bízhat a saját testvérében, de hosszú távon hasznára válik ez az információ. Persze mind ezt csak akkor tedd meg ha benned viszont maximálisan megbízik. Másik lehetőség, hogy hallgatsz és amikor a forró vérű hugica legközelebb fehérneműben illegeti magát neked, a következő szöveg kíséretében fordulsz ki a helyiségből: "Fúj, bocsánat." Elég bunkó, de nem szemetebb dolog mint amit ő csinál. Sőt. Ettől vagy észreveszi magát, vagy még inkább felszínre tör a gátlástalan ringyó énje. Harmadik lehetőség, hogy hallgatsz és próbálsz nem tudomást venni róla előbb vagy utóbb hátha megunja. Bár szerintem nem fogja egy hamar. Negyedik lehetőség: szerezz neki egy pasit:D
2011. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kínos szitu. Minen esetre egyértelműen meg kell neki mondanod, hogy állítsa le magát. Olyan, mintha versenyezne a tesójával, de ez már nem olyan, mint amikor egy játékért harcoltak egymással 10 éve. Ha nem ért belőle, lehet, hogy meg kellene beszélned a pároddal, de vigyázz, nehogy fordítva süljön el! Vagyis, nehogy azzal jöjjön vissza, hogy te kacsintgatsz rá, és ő az ártatlan kis bárány...szórakozik és gonoszkodik a kicsike egyszerre. 18 éves, nem is csoda.
2011. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magadat elcsàbitani, ha szereted a nõvérét. Komolyan mondom, hogy mik vannak.
2011. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!