Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyermekemnek bírósági...

Ha a gyermekemnek bírósági uton is megvan állapitva, hogy van apja és más is kérvényezi az apasági vizsgálatot bírósági uton akkor kötelesek vagyunk beleeggyezni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jesszus. az apa 15 éves volt a fogantatáskor. az anyánál felmerülhet egy másik apa is...
2011. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor ki a másik apajelölt? hány éves vagy? hány éves a gyerek?
2011. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem volt más férfi a férjeden kívül, és valakinek most csak úgy eszébe jutott, hogy apja akar lenni a gyerekednek?
2011. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én 19 az apa18 a gyerek most 3éves,már jogerős ítélet van ,hogy a férjem a gyerek apja és dns nélkül is megállapítható volt mivel a fogantatáskor már böven vele voltam.ez az ember meg egy keverés miatt kezdte el ezt az egészet törvényesen a férjemé a kislány papir van róla így nem tud kezdeményezni ő sem apaságit az ő részéről sem mivel ahoz már a mi beleeggyezésünk kell ez után már utánna olvastam
2011. okt. 4. 12:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Rosszul olvastál utána, kezdeményezhet. És a bíróság kötelezhet a DNS vizsgálatra.

De ha biztos nem az apa,akkor mi a gond? Miért húzodozol?

Valami alapja csak van, hogy azt feltételezi övé is lehet a gyerek

2011. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!