Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen teát vegyek 1 és 5...

Milyen teát vegyek 1 és 5 éves gyermekemnek, amiben semmi koffein nincsen?

Figyelt kérdés
Szeretik/szeretnék a teát, de mi citromos Liptont iszunk és attól sem a kicsi fiú sem pedig a nagy lány nem alszik jól. Gyógyszertárban vegyek valami teafüvet vagy valami filteres is van, amiben tényleg 0 % a koffein?
2011. okt. 25. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Blossom Herbal Tea. Isteni finom, nincs benne sem koffein, sem csersav és nagyon egészséges!
2011. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van a Pickwicknek gyerekteája. Én is ezt adom az enyémeknek. Összetétel:csipkebogyó,rooibos tea(ez is koffein mentes),almadarabok,hibiszkusz,aromák, citromhéj. Vagy a sima csipkebogyó tea. Az is jó, ezek filteresek. És finomak is.
2011. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van Pickwick gyerektea 500Ft körül, szerintem finom.
2011. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Teekanne gyümölcsteákban sincs koffein, és nagyon finomak, illatosak, sok ízben kaphatóak. Vagy ez az új tea, a Saga is jó. Ez még nagyon olcsó is, mégis finom. Én most ezekből vettem a 2 éves fiamnak.
2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A rooibos teákban nincs koffein, de tényleg vannak kifejezetten gyerekeknek való teák is.

Ja és a gyümölcsteák közül is van olyan, amiben nincs, pl. a Sir Morton almás-fahéjasban és a trópusi gyümölcsösben.

2011. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

DM-nek van saját márkás gyerekteája, a rossmannak is (kis zöld sárkány van rajta) A dm-es kb 500, a Rossmanos 350.

Pickwick gyerekteát ált.lehet kapni nagyobb boltokban is, de ha nem találsz a sima kamillatea is jó.

Vagy tea-granulátum.

2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A granulátum természetesen gyerek-tea. Hipp vagy Milupa stb..
2011. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a milford teakban egy deka tea nincsen, csak szaritott gyumolcs..
2011. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél is vannak ötletek, és én voltam az utolsó válaszoló, aki a cikket belinkelte, abban meg általános információkat találhatsz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!