Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

Nekem van egy hatalmas problémám. A férjemmel már rég óta terveztük , hogy gyermeket szeretnénk. Persze nem most..

De a probléma a következő ; két hete megszültem az első közös gyermekünket . A férjem sohasem foglalkozik a babával.

Nem néz rá sem. Pedig annyira , de annyira aranyos volt amikor a babát terveztük.

De mintha nem tettszene neki . Pedig egy gyönyörű és aranyos kislánynak adtam életet. Szép , és gömbölyű nagyon életre való.

Komolyan az az érzésem hogy nem akarja a gyermekünket. Pedig szinte soha sem veszekedtünk. Mindig szerettük egymást. Sosem adódtak gondok. 24 éves vagyok a férjem 26.

Nem hajlandó velem beszélni . Szerintem nem akarja a gyermekünket. Biztos vagyok benne hogy amikor a babáról beszéltünk , nem is gondolta komolyan.


2011. okt. 3. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2 dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy még pici a baba, és nem tud vele mit kezdeni.

A másik, hogy rájött, hogy nem való még neki gyerek, hiszen még "csak" 26 éves, és ezzel végleg leköti magát, megváltozott az élete, már nem csak vele foglalkozol, hanem a babával is, stb. Egy baba felforgatja az ember életét rendesen, és hát valljuk be, hogy a fiúk nem igazán vannak oda az apaság gondolatáért 26 évesen, inkább 30 körül. Persze tisztelet a kivételnek.

2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm. Az előbb kijelentette nekem hogy ;

Már megint ez a gyerek? Nem tudnád elkussoltatni végre?

Ha a kisgyerek is velünk alszik én veled nem alszom!


Olyan rosszul estek nekem ezek a szavak ;( Teljesen le vagyok sújtva. ;(

2011. okt. 3. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! teljesen megértelek, viszont szerintem a legjobb amit most tehetsz hogy türelmes vagy. két hetes a baba, adj apukának még egy kis időt hogy ő is felfogja milyen csoda történt.:) Tudod ez nagy dolog az ember életében, talán tényleg nem tudja mitévő legyen. ha még két hét múlva sem változik a dolog, ülj le vele beszélgetni, de hallgasd is meg, hogy ő mit gondol érez.
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy hímsoviniszta a férjed, és fiút szeretett volna? Amúgy szerintem ne erőltesd rá a babát, hagyd hogy magától kezdjen érdeklődni, és ne sértődj meg mindenen, mert attól csak még jobban kiborul. Legalábbis valamiért ez a megérzésem, hogy ez lehet a helyzet.
2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hú, hát elég paraszt a férjed... Mondd meg neki, hogy ő csinálta.

Valahogy vedd rá, hogy elmondja, mi a baja, mert a házasságotok fog rámenni.

Lehet, hogy fáradt, mert sokat sír a baba, de ez sem indok, én megöltem volna a férjemet, ha ilyet mond.

2011. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, vágja le a f@rkát, nehogy még egyet csináljon. Ne ám már, hogy erre legyen elfogadható magyarázat. Döbbenet.
2011. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baja a férjednek ,hogy nem fiú gyerek született.


Sajnállak téged meg a kislányt.

2011. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam, azért ilyen a férjed, mert még nagyon pici a baba és nem tud vele mit kezdeni. Az apaságra meg kell érni.... De amikor leírtad, mit mondott, akkor arra a következtetésre jutottam, hogy a férjed még egyáltalán nem kész az apaságra semmilyen értelemben és nem való neki gyerek. Sok mindent nem tudsz csinálni, remélheted, hogy előbb-utóbb elindul benne is valami. Szeresd a kislányt és lásd el jól. Sajnállak, mert ahogy leírod, terveztétek a babát és ebben a férjed is benne volt. Utólag meg meggondolta magát, csak hát ezt így nem lehet csinálni.
2011. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem olyan típus akinek idő kell hogy felfogja ha változik a helyzet?

Az én férjem az eljegyzésünk után (ami csodálatos volt) letargiába esett, szakítottunk, majd rájött hogy mit veszít, és utána minden rendben lett. Az esküvőnk után megint depis lett kb 2 hónapig, utána minden rendben volt önmagára talált. A terhességnél ugyanez volt, teljesen kivoltam, mert én még érzékenyebb vagyok ugye, de most már nagyon kedves figyelmes, aranyos, tervezgetünk együtt.

Lehet ő is ilyen típus hogy idő kell a változások elfogadására. Bár ilyet soha nem mondott volna, amit mondott az nagyon fájó lehet.

Tarts ki !

2011. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nagyon kedves mindenki..

Kivéve a férjemet. Ma "véletlenül" a hugommal telefonált..

Remélem nem fogunk válni hiszen annyit harcoltunk apuékkal míg végül megengedték.

2011. okt. 4. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!