Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Tehetnék...

Miért csinálja ezt? Tehetnék valamit, hogy másképp legyen?

Figyelt kérdés

Egy időben közelebb kerültünk egymáshoz, de mostanában egyre inkább hanyagol. Legutóbb meg is sértett, és még neki állt feljebb, holott engem bántott meg.

Féltékeny is vagyok, mivel ahogy engem észre sem vesz, úgy egy másik lánynak lesi minden lépését, és mikor múltkor találkoztunk mondott is valamit róla, hogy az hű de poénos volt. Nem értem miért ugrálja így körbe, hiszen barátja van. Lehet, hogy azért jobb a kapcsolata vele, mert több a közös ismerősük, és régóta ismeri, meg a csaj eleve a népszerű és menő kategóriába esik. Minden nap buliznak, a fél életét publikálja a fészbukon.... Velem ellentétben.. Mit csináljak? :(


2011. szept. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba...:)))
2011. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem fájna... Azt szeretném ha foglalkozna velem is, mert nem ezt érdemlem.
2011. szept. 29. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Vagyis volt.

Csak mi együtt is voltunk. Először én nem akartam, de addig ügyeskedett, amíg levett a teljesen lábamról beléhabarodtam. 1 hünapig jó volt, után ellökött magától. Aztán megint összejöttünk, 1 hónapig jó volt, 1 hónapra kimentem külföldre, sírva váltunk el, szerelmes szenvedés sms-ben, levélben, facebookon nyilvánosan... Mire visszajöttem, megint szar lett minden, se híre, se hamva, ha keresem nem nagyon reagál. Nemrég megtudtam új nője lett, persze tagadja, és azt mondta, tőle fogom megtudni, ha lesz valakije... hát na. Mástól tudtam meg. Hazudik, hülyének néz, hagynom kellene tudom... de már nem is az fáj, hogy mással van, mással boldog. Hanem az, hogy a képembe hazudott :( És megfogadtam, nem érdekel, addig nyúzom, amíg az arcomba nem mondja, hogy ennek mi értelme volt... nehogymár jól érezze magát. Mindent megadtam neki, tényleg minden téren nagyon jól megvoltunk. És ezt kapom cserébe...

2011. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miért jó ez nekik? ...
2011. okt. 1. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon jó kérdés.Én nagyot csalódtam benne.Tényleg egy nagyon rendes,normális pasinak ismertem meg,aztán ahogy telt az idő,kiderült hogy mégsem az.Adta itt nekem a szépet,hazudott,stb,aztán én is szevedek.Azt mondom hogy egy kapcsolat két ember miatt megy tönkre szerintem,de valahol mégis azt érzem,hogy ő nem volt velem tisztességes.Talán túl könnyen adtam magam,meg ezzel az irogatással hogy tudni akarom az igazat csak nevetségesség teszi magát az ember.Hagyjuk őket a fenébe ha nehéz is : (
2011. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!