Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szednéd a fogamzásgátlót, ha...

Szednéd a fogamzásgátlót, ha a férjeddel csak havonta egyszer lenne szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy abbahagyjam-e. Próbáljuk helyrehozni a házasságunkat, lehet hogy nem fog sikerülni. De közben én meg "mérgezem magam" a bogyóval már sok éve...

Nincsenek gyerekeink még, de én szeretnék majd egyszer mindenképpen.


(Bár már azt sem tudom, hogy kevés-e ez a szex. Másnál is van ilyen?)


2011. okt. 4. 12:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Neki elég ennyi? Biztos valami baja van, ha nem kefél félre..."

Azt mondja, hogy neki is jobb lenne több, de tenni nem tesz semmit. Én is gondoltam rá, hogy valami baja van, de nem foglalkozik vele. Én meg nem akarom összetöri a férfiasságát, hogy ezt pedzegetem, ennek neki kell utánamennie. Néha szoktam mondani, hogy aggódom érte, de őt ezek szerint nem zavarja olyan nagyon.

Szerintem a gond az, hogy mint szórakozás, jobban érdekli a számítógép és a tévé, mint a szex. Az ágyban meg nem nagyon érdekli, hogy mivel tud örömet szerezni, csak teljesíteni akar, de tanulni a másikról, azt nem. Sajnos... Én erre jutottam az évek alatt.

Szerintem tuti, hogy nem megy félre.

2011. okt. 4. 12:34
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedném tovább.

A tabletta abbahagyásával miért kéne, hogy becsússzon egy gyerek? Nem csak tablettával lehet védekezni.

2011. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megnézem a Pharmatexet!
2011. okt. 4. 12:35
 14/23 anonim ***** válasza:
2011. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy a férjem nem nagyon figyel arra, hogy jól használja az óvszert, megpróbáltuk már sokszor, de nem bíznék meg benne. Úgyhogy az óvszer ugrik, pedig az nagyon jó lenne. Pesszáriumra gondoltam még, esetleg pharmatex-szel együtt.
2011. okt. 4. 12:37
 16/23 anonim ***** válasza:

Biztosan nem szedném a tablettát én sem.

Meg kell neki mondani, hogy húzzon gumit.. vagy tényleg az egyéb termékek.. Ha még szeretnél gyereket, és már 30 vagy, ezek tudatában ideje regenerálnod a szervezted.

A férjedet a helyedben otthagynám, hisz ez már rég nem működik - ahogy írod -, keress egy olyan férfit, akivel boldog vagy, és minden jót! :)

2011. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem. én eleve soha nem szedtem és nem is szeretnék fogamzásgátlót szedni. minek tömje magát az ember felesleges hormonokkal?? aztán meg ha abbahagyja, totál felborul minden... szerintem ne szedd azt a szemetet!
2011. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha egész biztosra nem akarnék gyereket, holt sicher, hogy nem Pharmatexet használnék. A nőgyógyászomnak említettem múltkor, hogy nem szedek már gyógyszert, erre rákérdezett, hogy miért, már tervben van a gyerekprojekt? Nem akartam kifejteni, hogy szakítottunk, így csak annyit mondtam, hogy nem, nem ezért. Erre ő, hogy ugye nem Pharmatexszel védekezik helyette? Nem, de kérdem miért? Erre ő: tudja, édesem, nálunk a szülészeten már fogalom a Pharmatex-bébi, annyian esnek teherbe mellette...


:)))

2011. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
A tablettától való "felborulás" egy nagyon menő városi legenda, amivel az ellengyógyszer-lobbi szereti ijesztgetni a nőket. Többször szedtem évekig gyógyszert, ahányszor abbahagytam, gyönyörű, szabályos 28 napos ciklusaim lettek, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva és közben volt egy terhességem is. Annak "borul fel", akinél a gyógyszerszedés előtt is bajok voltak a ciklusában, csak ez ugye az ún. "apróbetűs rész".
2011. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A pharmatex tényleg nem megbízható!!! Nekem egyik bnőm így esett teherbe. Nemrég utánajártam, és borzasztó sokan lesznek terhesek a pharmatex termékek használata során is!!!
2011. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!