Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Általánosságban tudtok hüvelyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban tudtok hüvelytablettát vagy fogamzásgátlót, amit szex előtt lehetne használni? Nagyon nem szeretjük gumival, de csak ritkán találkozunk a párommal, ezért fogamzásgátló tablettát nem lenne értelme szedni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 12:29
 1/9 A kérdező kommentje:
és azt is hozzátenném, hogy nem vényköteles... ha esetleg van-e olyan...
2011. szept. 29. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban elmondhatom,hogy vannak ilyenek,de mindegyik csak olyan 80%-os biztonságot nyújt. Én nem kockáztatnék és vagy tablettát szednék,vagy gumi.
2011. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Spermicidek. Pl. pharmatex. Gyógyszertárban vény nélkül kapható. De azért azt hozzáteszem, hogy önmagában nem megbízható. Kombináljátok megszakítással, mert különben hamar meglepi érthet.
2011. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hüvelykrémet használok rendszeresen, még nem ért meglepi soha. De jobban bízom a hormonális fogamzásgátlókba, csak nem szedhetem mert fáj tőle a fejem. A gumira meg kissé allergiás vagyok. Szóval marad ez a módszer, amit többnyire megszakítással is megspékelünk, de még így is néha parázok. Nekem mindig késik...:S Ha nagyon ritkán találkoztok attól még nyugodtan használhatsz hormonális fogamzásgátlót. Ettől még nem látom értelmetlennek a dolgot. Vagy pesszárium. Van egy csomó minden. Írd be a google-ba: nem hormonális fogamzásgátló módszerek Lesz rengeteg találat, szemezgethetsz:)
2011. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A spermicid krémek (zselék, kúpok) nem megbízhatóak, könnyen becsúszik a terhesség mellettük. Használj pesszáriumot.
2011. szept. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
pesszáriumot csak akkor tesznek fel ha már van szült az illető
2012. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Pesszáriumot olyan nő is használhat, aki még nem szült. Szerintem te kevered a méh spirállal.
2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem a nőgyógyászmondta h nem rakja fel
2012. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves a nőgyógyászod:D Csak annyi a lényeg szült és nem szült nőknél, hogy más méretű pesszáriumot kell használniuk. Ja és hogy nem a nőgyógyásznak kell felhelyeznie, hanem saját magadnak rakod fel az aktus előtt kb 2 órával. Az egyetlen gond az vele, hogy Magyarországon nem kapható, külföldről kell rendelni. Elvileg. Nem tudom hogy tavaly óta ez változott-e. Viszont olcsó, és semmilyen egészségkárosító hatása nincs. Hasonló működési elvű még a cervixsapka is. Hüvelyi pesszárium gumiból készül, cervixsatyi meg műanyagból.
2012. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!