Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hormonok miatt érzékeny...

A hormonok miatt érzékeny ennyire, vagy én voltam tapintatlan?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves barátnőm, aki külföldön él, így csak levelezni tudunk egymással. Nemrég írtam neki, hogy félek, hogy elveszítjük a munkahelyünket (a férjemmel ugyanott dolgozunk, de én most itthon vagyok az 5 hónapos lányunkkal). Nem értette, miért aggódok, szerinte simán találnánk másik állást (mert az olyan egyszerű). Tudni kell, hogy most elég jó körülmények között élünk és megírtam neki, hogy szeretném, ha az én gyerekemnek nem kellene annyit nélkülöznie, mint nekem annak idején.

A barátnőm jelenleg 7 hónapos terhes. Neki ebből a levélből az jött le, hogy én megvetem őt, amiért úgy vállal gyereket, hogy 1 fizetésből élnek és albérletben laknak. Én nem vetem meg és nem értem, miért baj, hogy szeretném megtartani a munkámat? Tudhatná, hogy nem olyan egyszerű váltani, hiszen az ő vőlegénye 3 éve nem talál magának munkát.

Miért küldött ilyen levelet? Én nem bántottam, csak leírtam, miért aggódok. Ő meg visszaírt, hogy ő akkor biztos rossz anya lesz, mert nincs pénzük és emiatt őt meg kell vetni.

Ez most a hormonok miatt van, vagy tényleg tapintatlan voltam? Kérjek tőle bocsánatot?


2011. okt. 4. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen érzékeny pontra tapintottál.
2011. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hisztis. Ha korábban is az volt, akkor a terhesség sem mentség. Ha nem volt az, akkor viszont erről lehet szó.
2011. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem lenne semmi alapja ennek, nem sértődött volna meg. de sztem kérj tőle bocsánatot, hadd örüljön
2011. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz napja lehetett. Lehet ő is aggódik a gyereke miatt, hogy nélkülözni fog vagy bármi és félreértette. Nem tudom, hogy egy várandós nőnél mi játszódik le hormonális szempontból, mert ez nőfüggő. Valaki semmit, az égvilágon semmit nem vesz észre a nagy pocakján kívül, valaki meg az egész terhességet kínnak éli meg, mert állandóan pisilni kell, nem tudja megenni ezt se ezt se, aggódik, ájuldozik, rosszul van stb. Írj neki még egyszer, ha jobb napja van akkor olvassa el még egyszer a leveledet és gondolja át volt-e benne valami sértő. Kérj is Tőle bocsánatot, ha evvel akaratlanul is megbántottad, egyáltalán nem állt szándékodban.

Írj neki vagy lehet, hogy hívd inkább, neten vagy bárhogy. Hajrá. :)

23/N

2011. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!