Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éve vagyok férjnél, folyton...

5éve vagyok férjnél, folyton azt álmodom hogy csokolozom a férjemmel. ölelkezünk, szeretjük egymást. én ugy vágyok rá mindig mint egy falat kenyérre.. Egyszerüen imádom! Ez jo dolog? Vagy ezt is a terhességi hormonok okozzák? 33hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
ö a mindenem ,ránézek és elolvadok annyira jol néz ki,álmombol soha nem kelnék fel......soha nem akarom öt elvesziteni!!!
2010. dec. 18. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
De jó ezt olvasni! :) Remélem, hogy ő is ugyanígy viszont szeret téged! Sok-sok boldogságot! :)
2010. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
És még kérdezed, hogy jó dolog-e? :D Hát perszehogy! örülj neki, hogy így egymásra találtatok. :) És lehet, hogy a terhességi hormonok is rátesznek egy lapáttal, de szerintem ez alapból is így van. Más nő szerintem szívesen cserélne veled. :) Gratulálok!
2010. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kösy a gratokat......5 jo dolog van az életemben:Andzsi-nagyobbik lány-,Lara-kisebbik lány-,a kispocaklakom,a Férjem:Norbi és a a kutyám:Diego.Lesz.......,hogy egyik naprol a másikra élünk átlagossan,de az hogy a világon nekem a legjobb az biztos:):):):)):mindenem megvan amire egy normális ember vágyhat.......
2010. dec. 18. 16:08
 4/17 A kérdező kommentje:
képet lehet ide csatolni???
2010. dec. 18. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet lehet.
2010. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja én irtam hülyíén,DE HoGY lehet????mert nemtom
2010. dec. 18. 16:26
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ez tök jó :) kívánok nektek sok hosszú évet együtt, és sok örömet is a piciben!

Képet úgy tudsz felrakni, hogy előbb feltöltöd mondjuk a kepfeltoltes.hu-ra és a kép linkjét berakod ide.

2010. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Dejó ilyeneket olvasni. :)) Persze, hogy jó dolog! Ez olyan csodás. Gratulálok nektek. :))

Képeket csatolni úgy tudsz, hogy föltöltöd valahova (pl.: kepfeltoltes.hu) és belinkeled. :)

2010. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kösy a segitséget remélem sikerül:)
2010. dec. 18. 16:38
 10/17 A kérdező kommentje:
2010. dec. 18. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!