Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk apukámnak 40....

Mit vegyünk apukámnak 40. szülinapjára?

Figyelt kérdés
és milyen bulit csináljunk neki? nagyon emlékezettessé szeretnénk tenni neki azt a napot, mert végülis csak egyszer 40 éves az ember. előre is köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 5. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy szép karóra, általad megsütött torta. A szűk rokonságot meghívhatod. Főzöl anyukáddal egy finom ebédet meg süttök valamit.
2011. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, az óra jó ötlet, de azon gondolkodtam, hogy mi lenne ha meglepi bulit csinálnánk? és ha az lenne, azt hogyan csináljuk meg?
2011. okt. 5. 17:24
 3/10 anonim válasza:
Az elsőnek igaza volt,készítsétek el kedvenc ételét!!és a "barátjait" rokonjait hívjátok meg!!Biztos örülni fog neki::)))esetleg ajánlom én is azt tetem hogy csináltatsz egy pólót vicces felírattal,én is órát vettem neki
2011. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, a póló is tökjó ötlet :D
2011. okt. 5. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves(ek) vagy(tok)? Nagyon durva.. 40 éves apuka... Nekem most egy majdnem ennyi idős férfi csapja a szelet úgy, hogy én 22 vagyok.

Amúgy akár, ha van valami sport, amit imád nézni, vegyetek egy meccsre jegyet... Pl ha szereti a teniszt, most lesz nemsokára a Tennis Classics. Én a 2 évvel ezelőttire kivittem anyumat csak úgy, mert szereti, és nagyon örült...

2011. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én vagyok a második válaszoló én most töltöm be a 17.
2011. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért is ne lehetne valaki 40 évesen Apuka? Én is 40-en vagyok, nekem 2 gyermekem van már!

Jah! És rosszul vagyok a nyomulós kis 20-on éves fruskáktól!

Egy valamire jók! :DDD Másra nem!

2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy műpuncit, vagy két lotyót! Hogy fog örülni!
2011. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet 40 évesen apuka. Én a 3. gyerek vagyok és 30 volt apum, mikor én születtem. Csak az döbbentett le, hogy egy ennyi idős férfi akar tőlem valamit, akinek már igencsak tini gyerekei lehetnének (de egyébként nincsenek).
2011. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én 16 éves vagyok, és nemtudom miért olyan meglepő, hogy apu 40..

és a 17:41-esnek üzenem, hogy most nagyon büszke lehet magára.. -.-"

és köszönöm szépen az ÉRTELMES válaszokat :)

2011. okt. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!