Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a srácok, férfiak akiknek...

Azok a srácok, férfiak akiknek a párja nem feltűnő szépség, azok tulajdonképpen a vesztesek, ugye?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kísérget most egy nagyon szép lányt, és mesélte, hogy mindenki, még a nők is megbámulják a csajt, egy pasi az autóból tett egy megjegyzést az ismerősömnek, hogy de jó dolga van valakinek. És most arra gondoltam, hogy az én párom soha nem élhet át ilyet mellettem, mivel átlagos vagyok és megsajnáltam.
2011. aug. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom mekkora hülyeség ez4!!négy


Ha nekem egy csúnya férjem lesz, akkor én nőként vesztes vagyok???


Mi köze van ehhez a "vesztességnek" ?


Ha egy férfi lusta, link, piás, bunkó, nem dolgozik (nem azért mert nincs hanem mert nem akar) és rémronda és nem kell egy nőnek sem ezekért, NA AZ A VESZTES.


Attól, hogy csúnya egy nő annak semmi köze ahhoz, hogy egy férfi vesztes.... attól még lehet a férfi sikeres, jó ember, sok baráttal.


Te egy csúnya nő vagy talán?

2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, hidd el, hogy nincs semmi baj a külsőddel. Erre bizonyíték a kérdésed. A párod nem az eszedért szeret.
2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ez zavar,akkor hajrá tedd magad feltűnőbbé. Ja és jobb ha tudod, hogy nem attól lesz valaki szebb,vagy feltűnőbb, ha plázap*csásan néz ki :-)


Én sem vagyok egy igazi szépség, még csak modellalkatom sincs(vékony sem vagyok),mégis egy kis smink,ápolt haj,szájfény,egy magassarkú,szépen kifestett körmök csodára képes:-)

2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
71%
hogy te milyen buta vagy.lehet,hogy az a lány szép de olyan üres ,hogy na.te párod meg pont azt szereti,hogy van benned valami.
2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság....Nem lehetünk mink szépségek...Èn sem vagyok...Tény a férjem sem adonis. :)De nekem így jó.

A párod sem azért szeret ahogy kinézel.Rengeteget számít a belsö....

2011. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 sumergo ***** válasza:
87%
Azt gondolom, hogy sokkal nagyobb vesztes az, akinek üresfejű szépség a "nője", mint az, akinek bár nem tökéletes szépségű a párja, de minden egyéb téren elégedett lehet vele. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki szép, az mindenképp üresfejű, csak azt akartam érzékeltetni, hogy ez nem mindenkinek, és főleg nem minden korban lényeges. Az életben a boldogság nem ezen múlik! Azt gondolom, a te párodnak más tulajdonságok a lényegesek, nem a feltűnő szépség!
2011. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Mondtam, átlagos vagyok. Nem sokan irigylik a páromat miattam.


Szerintem az más kérdés, hogy egy nőnek hogy néz ki a partnere. A férfiaknál sokkal inkább az intelligencia, humor, életrevalóság, kiegyensúlyozottság, önbizalom valamint a pénztárca számít és csak másodlagos a külső. Tehát attól, mert egy nő nem 2 méteres izomkolosszussal mászkál, még kifoghatta evolúcionálisan a legjobbat.

De egy férfi akkor fogta ki a legjobbat, ha a legszebb az övé. Tök mindegy, mennyi a csaj IQ-ja.


Amúgy elsősorban férfiak véleménye érdekel.

Csak azért, mert ez az ismerősöm valaha a párom volt és órákig tudta ecsetelni, hogy nem minden a külső és azért mert nem vagyok pláza-cica, még nagyon szép arcom van. Szóval így vígasztalgatott, most meg bombanőkkel mászkál. Úgyhogy én igenis azt gondolom, egy férfi akkor számít győztesnek, ha bombanője van, minden más csak abból fakad, hogy lejjebb adják valami miatt.

2011. aug. 25. 17:38
 8/57 anonim ***** válasza:
67%
De jól előjött a berögzött sztereotípia, hogy aki szép az buta...
2011. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%

Én nem hiszek abban, hogy vannak szép meg csúnya nők. Mindenki szép, csak másnak és másképp. Így aztán úgy szoktam mondani: én nem "klasszikusan szép" lányra hajtok, hanem olyanra, aki nekem szép.

Az én barátnőm a közfelfogás szerint nem egy szép lány, ezt legalábbis barátaim mondták. De nekem ő a legszebb, nagyon tetszik, már az első látásra megtetszett, nagyon kívánom, egy gyönyörű nőnek tartom. Imádom a szép hullámos fekete haját, a nem hatalmas, de nagyon formás és szexi melleit, stb. és NEM CSERÉLNÉM LE SOHA EGY KLASSZIKUS BOMBÁZÓ CÍMLAPLÁNYRA ÉS NEMCSAK A BELSŐ, HANEM A KÜLSŐ TULAJDONSÁGAI MIATT SEM.

2011. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%
Jah, akkor csak féltékeny vagy. Az átlagos külsődnél sokkal gázabb a felfogásod, hidd el.
2011. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!