Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire nagyon ideges?

Figyelt kérdés
Férjem csapatépítő tréningen van három napig (korábban már kérdeztem ezzel kapcsolatban), mit tegyek, hogy ne idegesítsem ennyire magam a dolgon? Évek óta nem töltöttünk külön egy éjszakát sem, most 3 napig egyedül vagyok itthon, ő épp italozni van.
2011. okt. 5. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy, találd fel magad.
2011. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt nem így kellene megélned, hanem egy olyan időszaknak, amikor magadra fordíthatod az egyedül töltött napokat.


Az én férjem is ilyen...ha én jól érzem magam, akárcsak pár óráig, de ő otthon ül, akkor teljesen ideges lesz.

2011. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges,inkább próbálj meg örülni neki hogy végre kicsit kikapcsolódik.Gondolom mióta együtt vagytok azóta a haverjai/barátai már el is felejtették a létezését is az elmondottak alapján,egy férfiember számára pedig alig akad jobb program a kikapcsolódásra mint egy kis tobzódás a haverokkal.Nincs abba semmi rossz,gondolom eléggé hiányzik is neki.Nálam is ugyan ez a helyzet,úgyhogy nekem elhiheted.Se a sport,sem a túrázás se a számítógépes játékok és egyebek nem tudják pótolni egy kis felhőtlen ivászat relaxációs hatását.Ha pedig hazajön semmiképp ne vágd a fejéhez hogy "na mennyit vedeltél te részeg állat" meg hasonlókat és meghálálja majd ezt a kis szabadságot,legalábbis ha annak lehet nevezni hogy még jobban fog szeretni mint eddig.
2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 healer válasza:
Mivel állandóan együtt vagytok a pároddal neked sincsen túl sok idöd önmagadra és a saját körödre. Használd ki, hívd fel a régi barátnöidet. Csináljatok valamit amit régen nem: vásárlás, traccsparti, esetleg egy kis esti kiruccanás...Amennyiben nyugisabb tipus vagy, szenteld magadat egy csendes elfoglaltságnak amit mindig megígértél hogy egyszer megcsinálsz de sohasem került sor rá. Hiányolod az emberedet, persze, de ha jó képet vágsz a dologhoz, Ö is szívesebben tartózkodik majd otthon és Neked is több személyes szabadságod lesz.
2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos magamra nem tudok időt szánni, dolgoznom kell, egyrészt a saját munkámat, másrészt az ő részét. Meg én nem tudnék csak úgy 3 napra elmenni másokkal szórakozni. Itthon van az ágya, nem máshol.
2011. okt. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!