Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ideges, feszült, és ezt ne mutassam ki mások felé?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon ideges, ingerlékeny, feszült vagyok, és nem szeretném, hogy ez a családomon vagy a munkahelyi kapcsolataimon csapódjon ki. Emberekkel, gyerekekkel dolgozom, szóval különösen fontos, hogy mindig nyugodt, jókedélyű, vidám legyek, csak néha olyan nehéz ez.
2011. ápr. 5. 17:19
 1/5 TWIO ***** válasza:
Keress egy kimerítő hobbit, vagy kezdj sportolni. A sport különösen jó. A több, fokozottabb szexuális élet is segít.
2011. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kimerítő hobbira, sportra időm nincs, így is hullafáradtan érek haza. Rengeteg munka, tanulás, stb, stb.
2011. ápr. 5. 17:35
 3/5 anonim válasza:
Én javasolnám a Magne B6-ot vagy a Béres Magnézium kapszulát. Ne aggódj, ezek nem nyugtatók, de különösen jót tesznek. Én kimondottan stresszes munkát végzek, szedem már az utóbbit egy ideje és jó hatással van rám. Azt ne várd el magadtól sem, hogy mindig jókedvű legyél, mert mindenkinek vannak rossz napjai, így neked is lehetnek. Ha pedig úgy érzed, felgyűlt benned a stressz, menj sportolj, valahogy mindenképp add ki magadból, mert ha elfojtod,annál rosszabb.
2011. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MagneB6-ot épp most vettem. Sajnos tényleg az a bajom, hogy maximalista vagyok, ha valami nem 100%-osan megy, akkor kikészülök. És valóban, nem tudok mindig jókedvű, energikus lenni, pedig úgy kéne.
2011. ápr. 5. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:

szia:)

megértelek...énis mindig olyan haamr kiborulok...és azokon csapódik le a dolog, akiken nem kéne...és után mindig megbánom, ha nem a legszebben válaszolok vkinek...

nem könnyű dolog az biztos, de talán ha ideges vagy, próbálj nagylevelgőtvenni, és mondogatni magadnak, hogy nyugi, nem vagyok ideges, nincs semmi gond...:)

vagy mindig gondolj vmi jóra ilyenkor...álmodozhatsz is akár:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!