Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem anyukám?

Miért ilyen velem anyukám?

Figyelt kérdés
mindig piszkál ha beteg vagyok ne mvisz el orvoshoz vsak ha már könyörgök és hát most is hányinger hasogat a fejem meg ugy bevan dagadva a szemem [link] kb így és hát nem is visz sehova azt mondja majd elmúlik de ha tesóm tüsszent akkor szaladnak az orvoshoz pl a múltkor úgy fájt a hasam hogy már majdnem fetrengtem és nekem elég nagy a fájdalom tűrésem, nem olyan kis nagy pofájú sírós ha valamim fáj minta korom belliek nem is tudom még mit írjak hát még elég sok minden engem nem szeret annyira mint tesómat (ha egyáltalán szeret) tesóm mindent meg kap én semmit és hát ez így nekem elég rosszul esik
2011. okt. 6. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt mond el nekik amit leirtál+ kérdezz rá konkrétaqn h a tesóddal miért kiváteleznek?
2011. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már kérdeztem kb 2 éve akkor jobb volt a helyzet és hát jól le lettem baszva most még jobban le lennék semmit se beszélünk nem csak sajnáltatásért írom 11F
2011. okt. 6. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
kisebb vagy nagyobb a tesód?
2011. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 évvel nagyobb
2011. okt. 7. 12:49
 5/10 bánomisén ***** válasza:
Tesóddal milyen a kapcsolatod? Ha te nem tudsz anyukáddal beszélni, meg tudod fűzni őt, hogy beszéljen vele?
2011. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt így most nagyon nehéz lenne megválaszolni.Sokszor az ember tévesen érez dolgokat, máskor meg tényleg úgy van és hiába kiabál a világnak az ember, rá se hederítenek.

Ha betegnek érzed magad és otthon nem kapsz segítséget, esetleg kérj segítséget más rokonodtól, akiben megbízol. Esetleg iskolaorvostól.

Lehet, hogy anyukád rosszul ítéli meg egyébként a helyzetet és nem rosszindulatból vagy nemtörődömségből teszi.

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi történt azóta? amúgy megértelek,engem is utálnak a szüleim,nem kapok egy kis zsebpénzt se,és még ordibálnak velem hogy én miért vagyok ilyen rusnya,és miért nem nézek ki úgy,mint a többi lány az utcán pff....


és amikor beteg vagyok,engem is anyám nem enged el orvoshoz,meg megfenyeget hogy ha nem megyek iskolába,akkor agyon ver


és amikor elkaptam valami fertőzést vagy nem tom mi volt,és el is küldött ultrahangra az orvos,anyám persze még akkor is csak szidni tudott hogy biztos csak megjátszom...


amúgy ez ilyen tipikus magyar szülői hozzáállás,hogy -Majd elmúlik!


azért kíváncsi lennék,akkor is ezt mondaná ha mondjuk kiderülne hogy valami tök komoly betegségem van....


13l

2011. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát semmi nem történt azóta
2011. okt. 9. 20:13
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és tesommal is szar a kapcsolatom mindig piszkál ő is meg mindent rám fog
2011. okt. 9. 20:14
 10/10 bánomisén ***** válasza:

Figyelj, ha van iskolaorvos, akkor menj hozzá, ha valami gond van. Az osztályfőnököddel esetleg meg beszélhetnél arról, hogy úgy érzed, nem törődnek otthon veled.

Semmi bajod nem történhet belőle, kérd meg az öfőt, hogy ha segít, úgy tegye, hogy ne legyen belőle bajod. Magyarul: ne áruljon el téged.

2011. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!