Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a testvéreitekkel? Jól kijöttök?

Figyelt kérdés

Én nem.Mivel a testvérem külföldön él,ritkán találkozunk.Az elmúlt 2 évben csak egyszer.Most másodjára.De folyamatosan b@szogat.Azt hittem már kinőttünk ebből.Nem bírom már most elegem van belőle pedig 3 napja van itt.Pedig a családtagoknak támogatni,bíztatni,szeretgen kéne egymást.Több bántás ér mint amúgy évek alatt!


Emiatt fogalmazódott meg bennem a kérdés.


2011. okt. 6. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig tökéletes volt mind a 2 bátyámmal, de mára már csak az egyikkel vagyok nagyon jóban, de a másiknak sem én fordítottam hátat...14-15 év van közöttünk.
2011. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 6. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig azt hitték, hogy utálni fogjuk egymást, mert kisgyerekként nagyon nem jöttünk ki. Aztán ahogy telt az idő, úgy csiszolódtunk egymáshoz, ma már imádjuk egymást. Együtt vásárolgatunk, vasárnap délután közös filmezés van, sokat lógunk együtt, és nagyon sok mindent meg tudunk beszélni. Szívből örülök, hogy ő van nekem, eddig inkább én óvtam őt, nevelgettem, terelgettem, ahogy egy jó nővér, most azonban egyre többször veszem észre, hogy ő aggodalmaskodik értem, és nagyon odafigyel rám, szemrevételezi az udvarlókat, figyeli minden mozdulatom, nagyon vicces :)

22L a tesóm 18F

2011. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köztünk a nővéremmel nagyon kicsi a korkülönbség (1,5 év) és ezért gyermekként iszonyú sokat rivalizáltunk, nem jöttünk ki jól sosem.

Vártam, hogy majd felnövünk, és akkor minden máshogyan lesz.

Eltelt 20 év, és semmi sem változott, sőt, csak durvult a helyzet :/

2011. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban a szerencsében lehet részem, hogy bátyámmal és nővéremmel is nagyon jó a kapcsolatom és ez mindig is így volt. Én 21/f vagyok, bátyám 33, nővérem 28 éves. Bár nővéremmel való kapcsolatom valamivel bizalmasabb, mert a különböző gondokat (itt főleg magánéletire gondolok) vele tudom jobban megbeszélni. Talán azért, mert sűrűbben találkozok vele. De hálás vagyok, amiért ilyen testvéreim vannak. :)
2011. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most kezd rendeződni a dolog. 4 év van köztünk, ami ebben a korban (13L 17L) már annyira nem vészes, de 2-3 éve borzasztóan sok volt. Most már kezdünk ugyanúgy gondolkodni, ő is belelépett a serdülőkorba, sokkal jobban megértjük egymást mint előtte. A húgom az egyik legjobb barátnőm, senkivel nem nevettem még annyit, mint vele :)
2011. okt. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elmegy. Egyszer lent, máskor fent.


19L és 15F

2011. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két öcsém van, imádom mindkettőt!

23 l (a fiúk 16 és 4 évesek)

2011. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon nem jöttünk ki egymással, 5 év van köztünk. Mire ő 27 körül lett, én meg 22, a kapcsolatunk megjavult, most hál istennek minden rendben van. Találkozni kb. 2 havonta szoktunk, de telefonon minden héten beszélünk.
2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!