Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtartani a...

Hogy lehet megtartani a baráti viszonyokat a haverokkal, miután már van komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Mielőtt még nem volt párkapcsolatom, mindig együtt buliztunk a barátaimmal. Amióta van párom, sajnos a haverjaim háttérbe szorultak. A párom teljesen más tipus, mint a barátaim, ezért nem szeret velük lenni. Én ezt tiszteletben tartom, viszont így nagyon nehezen tudom összeegyeztetni a talikat haverjaimmal.

Mivel hétvégén nem tudok velük bulizni próbálom kompenzálni azzal, hogy írok nekik, érdeklődöm felőlük, elhívom őket magamhoz dumcsizni.

De ők úgy érzem elfordultak tőlem. Nagyon bánt, mert ők azt hiszik kifogásokat találok, azért nem megyek velük hétvégén.... és szerintem irigyek is rám, amiért nekem van párom, nekik pedig nincs.

Én igyekszem velük tartani a kapcsolatot, de úgy érzem már csak egyoldalú a dolog. Ha én nem jelentkezem nekik, ők nem hívnak sehova és nem is érdeklődnek felőlem élek-e vagy halok. :(

De egy igazi barátnak nem kellene véletlenül megérteni a másikat? Nem kellene örülni a másik boldogságának?? Mit tegyek, hogy mindkét félnek (párom + barátaim) megfeleljek. Nagyon elszomorít. Lehet, hogy nem is voltak ők igazi barátok soha sem? Vagy tényleg én vagyok a hibás?


2011. szept. 22. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a párodnak el kellene fogadni a barátaidat. Néha kell egy jó kis baráti buli, ahova mehetne a párod is.
2011. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok.

A párodnak a csatolt részeiddel kell elfogadni téged(barátok, család)

2011. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Egy dolgot mindig betartok! Soha nem veszíthetem el a barátaim, a párkapcsolatom miatt! Itt nem a haverokra gondolok,hanem a tényleg fontos barátokra.

Én úgy gondolom,hogy ha valaki akarja, akkor össze tudja egyeztetni a kettőt.

Ha te nem keresed őket, állandóan csak a pároddal vagy miért várod el,hogy ne forduljanak el.

Nekem férjem van, sőt babát várok, de a barátaimat nem hanyagolom. Oké, jelenleg nem megyek velük buliba, de akkor beülünk egy kávéra, vagy moziba.

Tök jó érzés volt, amikor már férjnél voltam és két barátnőm körbefogott és azt mondták,hogy ők úgy szeretnek,hogy nem hanyagolom el őket a férjem miatt és hogy meg tudom oldani a dolgokat!

2011. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Mért nem tudsz találkozni a barátaiddal?! Nem vagytok összekötve a párotokkal szerintem. Én mindig úgy oldottam meg, hogy heti egy alkalom a barátaimé volt, és ez mai napig így van. Ezen sosem engedtem változtatni.
2011. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van!A párod néha elmehetne veletek/haverjaiddal együtt bulizni....megértem h más tipus de ő is engedhetne egy kicsit mivel szeret téged és akit szeretünk annak ennyit igazán meg tudunk tenni :)

Egyépként én meg pont a fordított eset vagyok...általában mindig én szervezem le a párom barátaival a találkozásokat,bulikat meg mindent..én nagyon szeretem őket és ugy veszem ők is engem :)Az elején azt hitték h ellopom majd a haverjukat és akkor volt is kis összetűzés de aztán látták h nem erről van szó. :)

2011. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig a pároddal lógni. Igenis menj el nélküle a barátaiddal. Ne ess abba a hibába, mint az egyik barátnőm: kb azért is engedélyt kell kérnie, hogy lemenjen a boltba...
2011. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert haragszanak Rad mert azt hiszik hogy kifogasokat talalsz, hanem azert, mert szerintuk a parodat valasztottad helyettuk. Hogy nem tudod megoldani a baratkozast es a szerelmi eletedet?

Ok hanyagolnak most, mert erzik hogy utba lenenek. Majd mikor sirni akarsz a vallukon, akkor visszaternek.

2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlen barátnőm sem volt olyan fontos, mint a párom.

Egyébként nemcsak neked kell tenned a barátságért, hanem a másik félnek is! Az érzéseidet na hazudtold meg!

30/N

2011. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat,

NE az a 'na' :)

2011. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"De egy igazi barátnak nem kellene véletlenül megérteni a másikat? Nem kellene örülni a másik boldogságának??"


És ezt úgy gondolod,hogy nem foglalkozol velük, ők meg örüljenek,hogy azért te boldog vagy?

2011. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!