Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt, illetve mit...

Miért érzem ezt, illetve mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a férjem nem szeret, csak szükségből van velem, jobban érzi magát, ha külön vagyunk, szégyell, egy szükséges rossz vagyok neki. A szavaival azt bizonygatja, hogy szeret, és fontos vagyok neki, de a tettek az ellenkezőjét mutatják.
2011. okt. 6. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Oszd meg vele a kétségeidet, és mondd meg neki, szerinted miben kéne változtatni.

A pasik nem értik meg a célzásokat, ilyenek, és kész.

2011. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki már párszor, a reakció, hogy ne sértegessem őt.
2011. okt. 6. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia? Néha probáljatok kettesben kimozdulni.
2011. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vess be valami nöi praktikát. Menj el fodrászhoz, vegyél új ruhát, magassarkú cipöt...Kezdj el csinosabban öltözködni, légy feldobott. El fog kezdeni gondolkodni, h mire ez a nagy vidámság, kivirultság, és megszólal benne a kisördög! remélhetöleg.

Semmiképp ne sird el neki, h attól tartasz, h a szavai mögött semmi sincs, mert azt hisztinek fogja értelmezni.

Szerintem. De aztán lehet, hogy tévedek.

sok sikert!

2011. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen kb valami ilyesmit csinálok a feleségemmel... Rossz hír, hogy azért, mert beleestem egy másik nőbe. (Szerencsére?) a hölgy nem ment bele a dologba, de elhidegültem az asszonytól, ami lassan feltűnő, mert kimondottan érzelmeskedő, lelkis alkat vagyok. (Nem biztos, hogy a férjeddel is ez van!!)


Nekem mi segítene? Igen, valamit változtathatna az asszony, bár csinos, nem ezzel van a baj. Túk sokszor van szó a mindennapi fontos, de egyetemes értelemben lényegtelen dolgokról (hogy elég biztos-e a munkahelyem, miért nem végzek több házimunkát, stb..), egyre több a dorgálás bár vicces formába öntve, de mégis. Nem jön semmi új, semmi meglepő, minden reakciója kiszámítható, szexet nekem kell kezdeményezni, ha ő kezdi mégis, hülyén csinálja nincs benne erotika. És nem jut el hozzá, ha ezt elmondom, mert akkor mindig jönnek az én bűneim. Szóval a haverok érdekesebb dolgokról beszélnek, így egyre többet lógok velük.


Nem tudom, hogy segített-e valamennyit...

2011. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma 00.52-es válaszadó elég jól leírta, hogy egy pasi ilyen helyzetben miért is viselkedhet így. Tehát sokminden lehet mögötte. Nem lehet, hogy nagyon letámadod, ha beszélgetni szeretnél vele, napi problémákkal, hibáival kapcsolatban? Nem lehet, hogy nekiesel, ha valamiért haragszol rá? Mert a pasik ettől begubóznak és hallgatagok és hűvösek lesznek. Igazából ezt akkor lehetne megoldani, ha a férjed elmondaná az igazat, hogy miért ilyen. Amíg azt mondja a kezdeményező beszélgetésedre, hogy semmi gond, addig falakba ütközöl. Ezt másképp nem lehet elkezdeni, csakis beszélgetéssel.
2011. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt törölve válasz? Mert nekem ez a megválaszoltak között van, de nem emlékszem,hogy válaszoltam volna erre a kérdésre.

Kérdező,le kell ülni a pároddal és megbeszélni a dolgot,őszintén.

2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!