Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja járok 1 fiúval, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja járok 1 fiúval, de köztünk 40km a távolság. Anyuéknak hogy mondjam el, mert ők nem örülnek az ilyen kapcsolataimnak? Illetve mit tehetnék, h ne hagyjon el? , mert most nem tudok a körmére nézni.

Figyelt kérdés

Az előző mondat nem arra utalt , hogy féltékeny vagyok, hanem arra, hogy már volt emiatt külön utunk a múltban!

Köszönöm előre is.


2011. aug. 21. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elmondani a szüleidnek? Azt, hogy barátod van? Hülyeség elmondani mert ha most nem tudtok találkozni akkor sem fogtok tudni ha a szüleid tudnak róla. Máskor közelebb lakó fiút válassz...
2011. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem meg 40 km nem távolság. Busszal 45 perc,bármikor megtehető. Vagy én látom rosszul? vagy elírtad a 400-at 40re?
2011. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Köztünk is kb. ennyi volt a távolság, hamar dobott, mert "ő ezt nem bírta". (Szerintem nem is szeretett...)

Egyébként én sem mondtam el, mert nem örültek volna neki... És... Még most se örülnének, pedig már 17 vagyok. -.-

2011. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 40 km csak 15-16 évesen nagy távolság, én az első évben, amikor nem kaptam kolit minden nap kétszer megtettem ezt az utat és még élek...

Anyu is járni akar a sráccal, vagy mi? Én annak a híve vagyok, hogy minál később kell bemutatni a szülőknek a pasit annál jobb, de amúgy is mindegy, hogy mit gondolnak, nem nekik kell majd együtt élniük vele. Most mondhatnám, hogy nekem is megvan a válemyényem, hogy ők hogy választottak, meg arról is, ahogy megismerkedtek...

Teljesen mindegy, hogy a körmére tudsz-e nézni a srácnak, ha ő meg akar csalni, akkor meg tud úgyis, ha együtt laktok, nem a te feladatod, hogy tartást nevelj belé. Sőt, minden kapcsolatot csak megmérgez, ha a ellenőrizgeti az egyik fél a másikat.

2011. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem nagy táv a 40 km... Én suliidőben minden hétköznap oda-vissza megteszem. :D
2011. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.-3. hozzászóló! Igazatok van, ugyan ebben a cipőben járok! És 1! Lehet, hogy tényleg nem szeretett, néha én is ezt érzem, főleg mikor rákérdezek, hogy még mindig szeret-e? És akkor nem jön válasz, szelektál. Máskérdésre jön:(

Köszönöm mindenkinek!

2011. aug. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!