Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ötletet ajándékkal...

Adnátok ötletet ajándékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tesómnak szülinapja lesz hétfőn, sokat gondolkodom, hogy mit vegyünk a párommal, de nem tudom.34 éves lesz,mindene/ük megvan,ékszert nem hord, gondoltam parfümre,de sógornőm mondta, hogy nem használ sokat, van neki elég.Tanácstalan vagyok.

Köszönöm, ha írtok valamit.


2011. okt. 7. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
valami program csak neki? pl masszázs,vagy ha komolyabb akkor pl tandemugrás :) mi a kedvence mit szeret? meccsjegy, új bukósisak,nem tudom..
2011. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JustDoIt1 válasza:
Vibrátor
2011. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első.Tulajdonképpen pihenni szeret :) Wellnesre azért nincs pénzünk, borra gondoltam, meg valami hozzá.

2.köszi, biztos veszek neki vibrátort -.-

2011. okt. 7. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
valami masszázs is jó lenne nem drágák..5-10e között megvannak..
2011. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom férfiról van szó, ez alapján pedig szerintem örülne egy jobb fajta italnak. Pl Chivas Regal whiskey, vagy egy pálinka, akármi. Nem porfogó, tehát szerintem hasznos - ez alapján jó ajándék.
2011. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyenre gondoltam :) Igen, férfi.
2011. okt. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!