Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Mit tennétek a...

Megőrülök! Mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Anyósoméknál élünk, még el nem készül a házunk(még legalább fél év), jön a baba(24 hetes vagyok, 2 hónapja volt az esküvőnk). Nekem van egy kutyusom, természetesen beelegyeztek, hogy itt legyen, nélküle nem is jöttem volna. Most már útban van a kutya, úgy érzem, hogy én is. Anyukám kint dolgozik külföldön, szívem szerint utána mennék, de mégis csak itt a férjem, meg a kutyám, meg a pocakban a baba.

Úgy érzem begolyózok, mert semmi nem sikerül és még azt is érzem, hogy "útban vagyunk". A páromnak erről nem akarok beszélni, mert ő szeret itt és csak én érzem rosszul magam emiatt. Nem tudom mit tegyek, de megőrülni sem akarok teljesen.. Sokat híztam, mert vizesedek, terhesség előtt elég vékony voltam, most +12 kilónál tartok sajnos..:( Minden nap megkapom, hogy "pofásodok, mint a kölökgólya..":( Annyira rosszul esik ez is...:( Szerintetek?? Mit tegyek?? Kimenjek egy kicsit anyukám után "kiengedni a gőzt"? Vagy mit tegyek? Nem bírom tovább úgy érzem:(


2011. okt. 8. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod,de nem a te hibád, a várandósság okozza.

Viszont jogos is, ne szóljanak be, meg ne csesztessék a kutyádat, szóval szólj be nekik. Vagy beszéld meg a pároddal, azért vagytok férj és feleség. Inkább minthogy se szó se beszéd kimenj külföldre.

2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Minden bizonnyal csak a hormonok. Semmi konkrét dolgot nem írtál,a kölökgólya meg igaz. tehát szerintem csak meg vagy zavarodva.pihenj le és ne törődj semmivel.
2011. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

fél évet kibírsz

valakinek esélye sincs elköltözni sokkal rosszabb helyzetekből

2011. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Más tanácsom nincs, mint fogat összeszorítani és kibírni, amíg kész nincs a ház. Az azért nagy teher mindenkinek, h egyszerre annyian vannak egy házban. 24 hetesen inkább ne utazgass nagy távokat, mert a kinti ellátás pocsék, otthon védve vagy, ha bármi történik.

Tudom, h nagyon nehéz és h anyós is lehetne elnézőbb, de őt megváltoztatni nem tudod, csak egy életre megutáltatni magad. Így még van esélyed, h különköltözés után normalizálódik a helyzet.

2011. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is minden nap meghallgatom, hogy -jóóó kövér vagy már- és azt hogy- gurulj ide- már letojom. Nem tudom, egyesek miért nem veszik észre, hogy bunkón szólnak be. Ne menj sehová, ilyenkor már nem a legjobb ötlet.
2011. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

és ha csak pár hétre elutaznál?


tudom hogy drága, de én albérletbe költöznék a helyedben, ahol csak ketten vagytok. lehet, hogy ablakon kidobott pénznek tűnik, de a nyugalom megfizethetetlen!! minek idegeskedj végig még fél évet? és ha elhúzódik, akkor még többet?

2011. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem reagálom túl.. Nem akarták, hogy megtartsuk az unokát sem, nem akarták az esküvőt sem.


Nálunk a kutya majd hátul lesz az udvarban, hogy elől lehessen a baba(nem mintha bántaná, gyerekek között nőtt fel a kutyus, de hullik a szőre, kakil, pisil stb..). A hátsó szomszédunk művelte a kertünket, így nincs hátul kerítés, most fogjuk megcsinálni, utána kettéválasztjuk az udvart, hátra kerül a kutyus és a lovaink(4 lovunk van). Apósom azt mondta, hogy : "még csak az hiányzik, hogy meghülyüljön a kutya és megharapja a lovakat.." Erre mondtam neki, hogy nem fogja őket megharapni, de ha esetleg meg is hülyülne akkor inkább a lovat, mint a gyereket.. Erre ezt mondta: " A gyereknek nem kell kint lenni felügyelet nélkül, meg ha fontosabb a kutya, mint a lovak, fejbe kell b*szni..." Mondom nem is lesz kint egyedül a gyerek, és nem kell azért megdöglenie a kutyámnak, mert vannak lovak is. Erre "Majd ha sokba kerül az állatorvos, majd meglátjuk..."(arra gondolt, hogy ha megharapja a lovat a kutya)

Egyrészt had mi döntsük már el, hogy hol lesznek az állatok és hol a gyerek, másrészt pedig nála nyugodtabb kutyát még sosem láttam.. Lassan 2 éves, mindig is gyerekek és lovak között volt, az unokahúgommal együtt nőttek fel, az unokahúgom ahol tudta, ott nyúzta, ő meg tűrte, sőt ment utána, hogy még:)(Egyébként golden retriever.)


Aztán akartunk még egy kutyust, én boxert, a párom valami kisebb testű patkányozót..(de nem lesz, mert nem tudunk megegyezni:)) Apósom: "nem vagytok normálisak, ha boxert visztek gyerek mellé.."

2011. okt. 9. 09:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos albérletbe nem tudunk menni, a lovak miatt... azért gondoltam, hogy kimegyek édesanyám után néhány hétre, kiengedni a gőzt.
2011. okt. 9. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmenekülhetsz, de a baj megmarad. Lehet, h ha visszamész, akkor még rosszabb lesz. Nincsenek barátnők a közelben, h sok időt tölthess távol velük?

Mint állatbarát tanácsolom, h retriver mellé ne vegyetek boxert, párodnak igaza van a kisebbtestű kutyát illetően.

2011. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!