Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Megörülök....

Mi van velem? Megörülök. Beteg vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éve vagyok férjnél,két gyerek van az egyik már kamasz,a pici pedig 18 hónapos,imádom:-)A problémám az,hogy a párom minden nőt megnéz az utcán,a strandon,a boltban,mindenhol 14-45 között akin szoknya van,vagy kint a melle már figyeli is,nem bírom tovább,megörülök,megkértem hagyja abba mert zavar,nagyon fáj,de ő csak nevet,hogy ebben nincs semmi rossz,az autókat is megnézi az ember,de én ezt nem bírom,én sem nézem minden szembe jövő pasi zacskóját...Nagyon sokat veszekszünk,mert folyton erre kérem,hogy igérje meg befejezi,de csak röhög,megörít...Amúgy minden rendben vele,folyton azt mondja szeret...De nem hiszek neki,akkor mért nem áll le...Mit csináljak?Váljak el???Segítsetek...Nagyon magam alatt vagyok légysz olyan írjon aki megért,aki csak kinevet az hagyjon...köszi
2011. aug. 21. 17:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
nem vagy te egy picit depis? Tudod, a kirakatot szabad nézni, csak hozzáérni tilos.
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha azt mondja: szeret és érzed is -miért válnál el????

A férfiak megnézik a szép nőket - ez kell a lelküknek - ez nem jelenti azt, hogy téged nem szeret, nem tart szépnek.. aami szemük elé kerül, azon legelésznek egy kicsit - mint a szép autón. Ne törődj vele! az a lényeg, szeret és mondja is...

2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

A férfi egy olyan állatfaj, ahol a pénisz erősebb az agynál.

Semmit nem tudsz tenni.

Illetve... én biztos tennék azért, hogy ne érezze magát nyeregben. Elkezdenék panaszkodni a "teljesítményére". Akkor tuti nem érezné magát olyan fickósan, és behúzná fülét-farkát, ha nőt lát. (Én még meg is jegyezném "neked már csak ennyi jutott, hogy nézd a nőket, mert kielégíteni már nem tudnád őket"...

2011. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
17:12-es , ez nagy hülyeség lenne. Egy ideális kapcsolatban él, ezzel csak tönkretenne mindent. Önbizalomhiányos ennyi.
2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De igen valószínüleg depressziós vagyok,és önbizalom hiányban szenvedek,a gyerekektől meghíztam,lóg a mellem a szoptatástól,legszívesebben meghalnék,mikor átom milyen klassz csajokat néz meg,hisz esélyem sincs már,hogy olyan legyek,mit érezhet,hogy egy ilyen asszony van melette:-(
2011. aug. 21. 17:14
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ilyen férfiak. Akkor nem ilyen volt, mikor megismerted, vagy mikor hozzámentél?


Az mondjuk nagyon, nagyon, naaaagyon hülye kifogás, hogy az autókat is megnézi az ember. Igen, megnézi és azt gondolja, de jó lenne neki is egy ilyen otthonra, vagy legalábbis egyszer ilyet vezetni... Ha a nőket is hasonló indokkal nézik meg... nem valami jó jel.


Esztétikus, feltűnően szép embereket én is megnézek önkéntelenül is. De a kedvesemet nem bántanám meg azzal, hogy másokat bámulok a jelenlétében.

A férfiak azért kicsit mások, vizuálisabbak. Jobban megnézik a nőket, mint mi nők a férfiakat. Szerencsére a férjem nem forog a szoknyák után és nem is esne jól, ha ezt tenné.

Van, akit zavar, van, akit nem. Az mindenesetre bunkóság és tapintatlanság a férjedtől, hogy annak ellenére, hogy tudja, hogy ez téged zavar, a jelenlétedben feltűnően csinál ilyesmit.

2011. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha sétáltok, nézz meg minden pasit. Mondj mindenkiről véleményt! Pl. De jó feneke volt! Milyen szép a szeme. Édesen mosolygott... Biztos rájön, hogy Téged miért zavar, amit mondtál neki.
2011. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gusztustalan amit csinál! az egy dolog, hogy megnéz valakit, de előtted? aztán a pofádba röhög!!??? én biztos olyan pofont lekevernék neki!!! Ne haragudj, hogy ilyen nyers vagyok és nagyon sajnállak!! Valahogy megkéne beszélnetek, én sem bírnám ezt a helyedben!!
2011. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

előző, ez veszélyes. akkor el kezdhetne bizonyítgatni - és különben is nagyon kényes téma..

Kérező,hagyd a fenébe, hadd nézegesse - nem tűnik többnek, mint, hogy te megnézegeted a kirakatokban a szép ruhákat, vagy a szép virágokat. A szépség -és a női test szép - kell a léleknek.

2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
17:16 a 17:12-re ment
2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!