Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a házasságomhoz?

Mit szóltok a házasságomhoz?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok mit gondoltok, esetleg más is van e így.

Úgy érzem jó a házasságom, de szex az nincs, már vagy egy éve. Igazából nem is hiányzik, túlságosan a gyerekeket helyezzük mindketten előtérbe, estére pihenünk, férjem videójátékozik, az kikapcsolja, én tv-zek.

Én néha gyorsan kielégítem magam, de tényleg nem kívánom a komolyabb nekiveselkedést, és a férjem se, nem utolsó sorban gyógyit is szed, ami lehet csökkenti neki a kívánását.

De jól megvagyunk.

Más is van esetleg hasonlóképp, vagy ez nagyon fura ?


2011. okt. 8. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha felvetődött benned ez a kérdés, akkor probléma van.
2011. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem rohadt furcsa és ha ilyen lesz a házasságom hamar vége lesz... Persze ha mindkettőtöknek jó így, akkor magánügy. De isten ments, hogy velem ez legyen.
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
A szex hiánya lassú,de biztos elhidegüléshez vezet. Ha nincs intimitás nem nagyon láthatjátok egymásban a nőt és a férfit amik egymás számára jelentetek. Inkább az anyukát és az apukát mutatjátok egymás felé,de az nem jó,mert szülők csak a gyerek számára lehettek. Azon is el kéne gondolkodni,hogy miért nem kívánjátok egymást. Romantikát kellene elsőként gyakorolni,a meghitt pillanatokat.
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 yuda ***** válasza:
47%

Hát remélem nem ütközöl meg amit mondok, de ez nagyon nem természetes.

Nem tudom a problémáitok okát, de olybá tűnik, mindkettőtöknek van valami és ennek utána kellene járni, hátha kezelhető.

Szexuális életnek gyakorlatilag végig kellene kisérni az életeteket, ha ez elmarad ott sok esetben inkább pszichés okok vannak a háttérben, de kezelhető többségében.

Ne hagyjátok annyiban, járjatok utána!

2011. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura. De ha ti boldogok vagytok így...
2011. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Egy éve nem szexeltetek??? A férjed nem csal meg? Csak mert nem hiszem, hogy egy egészséges pasi kibírja ennyi ideig...mellesleg én nőként sem bírnám még a felét se.

A véleményem a házasságról: nagyon izgalmas lehet...

2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nincs baj egyébként, nem azért tettem fel a kérdést.

Csak kíváncsi voltam más szemébe mennyire fura ez, bár sejtettem.

Nem sértődök meg semmi válaszon.

Nem csal meg, és én sem őt.

Egyszerűen fáradtak vagyunk, kicsit kiégve (mégsem egymásból) bár ez úgy tűnhet, a szex hiány miatt.

Gyerekek kiszívják az energiánkat, segítségünk senki, mert messze lakunk, megbízni nem bízok másokban. Estére meg kivagyunk purcanva.

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 8. 19:19
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja, nem unalmas ettől függetlenül, a házasságban, csak egy dolog a szexualitás, az nincs, de ettől még lehet izgalmas más tereken.

Ja, mint írtam gyógyszert szed, azóta vettem észre, hogy ő sem hajtja a témát.

2011. okt. 8. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Iszonyú furcsa, és számomra 22 éves nőként elképzelhetetlen így az élet,de én elhiszem, hogy nektek megy.

Én már lassan a falat kaparom és gondolatban már ezerszer leépítettem az erkölcsi korlátaimat, miszerint csak szerelemből csinálom :D

Nem is akarod, hogy ez változzon?

2011. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Mi is sokaig voltunk igy, es erdekessegkeppen pont a hazassagunk elsö eveiben, sok feladat es az okokat nem is reszletezem, nem ez a kerdes.

Egy szerintem okos ember nekem azt mondta, akivel bizalmasan megosztottam ezt az infot, hogy szerinte ha nincs szex a hazassagban, az nem tul jo, mert az mar kicsit mas kapcsolat. Es egy egeszseges felnöttnek hosszu tavon hianyozhat/felbukkanhat mashol is a szex... Ezert jobb törekedni ra, ha ritkabban is, de min. havi 1-szer (igeny szerint). Keresni kell, mi az, ami feldobja, kinek mi az, ami jo. Akkor ezen valtoztattam (persze a ferjem nem tudja, hogy massal is beszeltem erröl), megbeszeltük, es most minden jol müködik, talan jobban, mint az elejen. Igy összesegeben az utobbi ("aktiv") eveket jobbnak erzem a kapcsolatunk szempontjabol, mint az azt megelözö szexnelkülieket, amit akkor ugyanigy lattam, mint a leiras alapjan Te. Megis, valahogy jobban összeköt minket, valahogy jobban kapcsolat igy a hazassagunk.


Most eszembe jutott egy hasonlat (nem mondom, hogy nincs jobb): ahogy olvasas-irastudatlan emberek is leelhetik az eletüket a mai civilizacioban, megis, gazdagabbak, ha megtanuljak ezeket. Vagy ha egy vak ember barmikor kinyithatna a szemeit, de nem teszi, mert igy is okes, ismeri a tapintasi jeleket...stb.

2011. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!