Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy engedje a piercing-et?

Figyelt kérdés
Anyuval nagyon jó a kapcsolatunk, mindig mindent megbeszélünk. Valamelyik nap osztálytársam csináltatott piercinget, és én is már vagy 2 éve szeretnék, így gondoltam ez a legjobb alkalom, hogy felvessem, milyen lenne egy ilyen karácsonyi ajándék, nem is drága stb. De mondta, hogy neki ez az ötlet nem jön be, de azt csinálok magammal amit akarok... De ez nekem nem megfelelő válasz! Én azt szeretném hallani, hogy ahogy gondolod, csináltass karácsonyra. Hogyan vegyem rá? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mik a piercing veszélyei, meg hogy ne csináltassak, stb... Ja egyébként egy darab monroe piercinget szeretnék. 15/L (ja, és még mielőtt ez lenne a baj, 13 évesen nem úgy szerettem volna pc-t, hogy jaj nekem azonnal kell, csak tetszett...)
2011. okt. 8. 20:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ne értsétek félre! Nem azt akarom, hogy szeresse a pct meg minden, csak hogy én én vagyok, ő meg ő, és attól hogy neki nem jön be a pc, nekem iszonyatosan tetszik, és szeretnék, és ha még határozatlanul is, de belemenjen.
2011. okt. 8. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mi így az éteren keresztül meg tudjuk változtatni anyukád véleményét? Ha nem tetszik neki a dolog, akkor mondhatsz bármit, később sem fog tetszeni. Ez nem így működik...
2011. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de hát ezt mondta: neki nem tetszik, de ha neked igen, akkor csináld. nem értem, mit akarsz?
2011. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max. elfogadja, ha megcsináltatod, de mindig éreztetni fogja veled a helytelenítését.

Ő más generáció, én megértem, hogy vadnak tartja a dolgot.

Ha megengedi, azért teszi, mert szeret téged, de piercingedet soha nem fogja szeretni.

Az "azt csinálsz magaddal, amit akarsz" mondata arról tanúskodik, hogy reméli, nem mész vele szembe, de ha megteszed, kénytelen lesz beletörődni.

2011. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. khm. minek írtál? :D

2. nem azt kérdeztem csináljam-e vagy nem... :)

3. köszi a választ ^^

2011. okt. 8. 21:21
 6/10 A kérdező kommentje:
1. amúgy tippeket várok a kérdésemre, pl. olyanoktól akikkel volt ilyen, nem beszólogatást -.-
2011. okt. 8. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én 6 éve szeretnék (11 éves korom óta) a nyelvembe, azóta nem engedik, kb fél évente hozom fel. majd a szülinapom után csináltatok, mert most nem vagyok biztos benne, hogy ez nem csak 'lázadás' lenne, amiért nem engedik. áprilisban majd tudok nyilatkozni, megérte-e.

17/L

2011. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Nem beszóltam, hanem válaszoltam. Húzhatod a szád és várhatsz arra, hogy majd valaki betoppan egyszer egy jobb ötlettel - de úgysem fog.


Ha neked nem tetszik valami, akkor téged ugyan mivel lehet rávenni arra, hogy megváltoztasd a véleményed? Mondhatsz bármit, aki nem látja szépnek a feketét, az a győzködés után sem fogja annak látni. Erre nincs tanács, nincs tlet, el kell fogadni, hogy az emberek különböző véleménnyel vannak dolgokról.

2011. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem ha már szúratsz vmit, akkor próbáld vmi értelmes helyre, mert az nagyon gáz. Mielőtt ezen is kiakadsz, tudom, hogy nem ez volt a kérdés.

Nekem több van, és más helyeken, de vártam vele 18 éves koromig és a saját fizetésemből csináltattam, így meg se kellett kérdezni. Ez is egy lehetőség. Ha anyukádnak nem tetszik, akkor legfeljebb elfogadja, de ne várd tőle, hogy még tapsol meg mosolyog is hozzá.

2011. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nem beszólogatok, csak tényleg nem értem, mit akarsz. amúgy nekem van piercingem, 16 évesen készült, anyám nem repesett, dee nem is az a dolga, elfogadta, ennyi elég. Ma 35 vagyok, még mindig nem tetszik neki.

és ha ennyire érzékeny a kis lelked, hogy a normális válaszokat sem tudod elviselni, ne tegyél fel kérdéseket. Vagy mondd meg, mit akarsz hallani és essünk túl rajta.

2011. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!