Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meggyőzni anyámékat...

Hogy tudom meggyőzni anyámékat h nekem igenis nagyon jó lenne egy piercing?

Figyelt kérdés
17 vagyok.nem 13 akinek már televan a feje:D egy karikát szeretnék csak a számba középre. ennyi. de nem engedik, pedig még saját zsémből is lenne :\
2010. jan. 22. 17:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy se gyozd meg oket, nagyon ronda egy divat ez! Inkabb tanulj, es fogadj szot nekik! Ne a kulsosegekkel es butasagokkal probaljal meg kitunni a tomegbol. Tanulj, sportolj es tunjel ki a jo eredmenyekkel!

17 evesen csinos legyel, akar fiu vagy akar lany. Ne rontsd el az arcodat ilyen butasagokkal.

2010. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
44%

Hát max. előadod,h a mai csajoknak ez bejön,és ha szeretnék,hogy összeszedj valami helyes csajt,akkor engedjék meg.

Amúgy baromságnak tartom^^

2010. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenek a szülők:)Én mindig azt mondom a fiamnak,hogy kipróbálhat mindent,de én is vele próbálom.Tehát ha előállna egy ilyennel,én is azt mondanám,.hogy tetetek egyet,máris nem akarná:-))
2010. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%
Törödj bele, amíg ott laksz azt csinálsz amit ők mondanak, sajna ez van:) Bár nekem se engedték a nyelvpiercinget, de miután leérettségiztem megcsináltattam titokba. Nem miattuk vártam az érettségiig, hanem a tanárok miatt, tuti meghúztak volna. A te tanáraid milyenek? Lehet ők sem díjaznák...
2010. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
na először is csaj vagyok:D és nem divat miatt, hanem mert szeretnék, és ennyi.ezért írtam le h nem 12 (emos) vagyok, tele fémmel:D nekem egyszerűen tetszik és nem is kéne több csak egy karika. tanárok? hát nem igazán szólnának érte. vagy ha mégis, nagyon nem érdekel, nincs tiltva sehol.
2010. jan. 22. 17:29
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk még tiltva volt:) De a szüleidet akkor se hiszem h meg tudod győzni, szerintem lehetetlen őket, főleg ha olyanok mint az én szüleim:)
2010. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
71%
Szia. Próbálj kompromisszumot keresni a szüleiddel. Mondjuk lehet túl erősnek tartják a karikát a szádban, de a köldökpiercing mehetne. Ilyenekre gondolok...Ez a karika a szád közepén szerintem is nagyon dúrva :D
2010. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
62%

Nekem annak idején nagyon bejött a tetoválás és meg voltam őrülve, hogy egyet csináltathassak a derekamra. Nagy nehezen megfűztem anyumat, hogy ha leérettségiztem akkor mehet. Aztán rájöttem magamtól, hogy nem is kell az nekem, csak divatból akartam megcsinálni. A legnagyobb extra rajtam, hogy a bal fülemben 3 fülbevaló van (pont). ezért is harcolni kellett, de ezt elfogadták.

jobb természetesnek lenni :)

2010. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
51%
Szia, 17 evesen torekedjel arra, hogy csinos legyel, ne ilyen rondasagokra. Hidd el tobbre mesz ha csinos vagy.
2010. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
56%

Rakd a köldöködbe:

1. azt a szüleid nem látják, nem olyan zavaró, mint az arcon

2. sokkal szexibb

2010. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!