Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a férjednek tetoválásai...

Vannak a férjednek tetoválásai esetleg fültágítója piercing stb? Nincs ebből hátrány pl. ha oviba megy a gyerekért nem néznek furcsán? Nektek is van vagy csak neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
És az miért hátrány ha furcsán néznek?
2010. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

páromnak van 2 tetoválása....sosem volt emiatt hátránya,igaz nem is olyan nagyok

nekem van 2 tetoválásom,és hát nem épp kicsik,a szemöldököm is tetovált és 2 piercingem van(orr és ajak)

nem tapasztaltam még én sem hátrányát,nos előnyét sem.most várjuk első babánkat,és nem néznek úgy rám mint egy idegenre:)

szerintem ez ma már megszokott.

Nálunk a kórházban is van több olyan dolgozó akiknek van tetoválásuk stb,sőt egy beteghordó srác annyira teli van tetoválva h akármit csinál kilátszik a póló alól,nagyon kedvesen bánik az emberekkel,az idősek nagyon kedvelik,mert segítőkész és tényleg a munkájának él és nem azért teszi h legyen havi fizetése.

2010. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A páromnak nincs, de nekem van egy szép a jobb fenék oldalon. Orvosnál inkább a másik felét mutogatom, ha elkerülhetetlen.
2010. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

nekem is van és a páromnak is(nekem lapockán, neki a vállán, nem túl nagyok) és sosem volt belőle hátrány. igaz, gyerekünk még nincs. direkt takarható helyet választottunk, de nyáron óhatatlanul mások is látják. persze van, aki furcsán néz, de nem érdekel. mindketten becsületes emberek vagyunk, egyetemre járunk, párom dolgozik, eltart minket, imádjuk a családunkat. már csak azért sem érdekel, hogy mit gondolnak róla, mert aki pusztán a tetoválás ténye miatt már le is néz vagy megszól azt az embert nem tartom sokra. hajlamosak azt hinni, hogy ez annak a jele, hogy 17 évesen hullarészegen magadra varrattál valamit és egy rongy ember vagy(esetleg ribanc), anélkül, hogy tudnák, hogy miért cisnáltattad, mit jelent. félreértés ne essék maximálisan elfogadom azt, ha valaki ezt ellenzi vagy nem tetszik neki, nincs azzal semmi baj. többen a szemembe mondták, hogy nekik nem tetszik, ők sosem csináltatnának, ez egy korekt vélemény. a korlátolt gondolkodás nem tetszik sokaktól, mely szerint azonnal elítélnek, mint embert. ezért nem is foglalkozom velük. a tetoválás csak egy dolog, nem határoz meg senkit. a nagynéném azt mondta, hogy "mivan, ettől érzed magad többnek?". annyit válszoltam, hogy kicsit sem, se többnek, se jobbnak, se rosszabbnak(meglepődött, mert azt hitet ezzel akarok felvágni és jobb lenni).

annyi család van, akire furán lehet nézni bizonyos dolgai miatt, egy tetkós apuka még mindig lehet a legjobb apuka.

hiába, előítéletes világban élünk, mindennel és mindenkivel szemben. sajnálom az előítéletes embereket.

2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örül hogy eddig csak pozitív dolgokat irtatok:)
2010. aug. 24. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Párom iszonyú tetkómániás, egyszer az egész teste tele lesz (fej és kézfejek kivételével). Már felkészült a lenézésre, de úgy van vele, hogy ő így lesz boldog, így érzi magát teljesnek, szóval nem érdekli senki véleménye.

Nekem van eddig 3 nagyobb, szépen kidolgozott, színes tetoválásom, látható helyen 2 piercing (orr, ajak). Lenéznek engem is, de nem érdekel. Aki ez alapján ítél meg, az nagyon buta.

2010. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs és a páromnak sincs, de én is gondolkozom rajta, meg Ő is. Ő szeretne a hátára a gerince vonalába végig japán írással valami szöveget, nekem tetszenek a kicsit nonfiguratív mintás virágok, a hasamon tetszene a csípőm-köldököm között, de ha terhes leszek az várhatóan csúnya lenne...egyébként ha tetováltatok is, akkor a párom és gyerekeim monogramját bele szeretném valahogy vonni. Ha utólag akkor utólag. :) És én nem ítélem el azt, akinek tetoválása van, mert mindenkinek jelent valamit, azért csináltatta meg. Mindenkinek szíve joga ezt eldönteni, ettől nem lesz senki rosszabb ember.
2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Az enyémnek hosszú haja és fülbevalója van, és amikor ment a suliba, a gyerekek kihajoltak az ablakon, és kiabáltak: Megjött Jimmy, a Király!!!!! (pozitívan)

nem hasonlít :)

Nekem középiskolás koromban volt derékig érő hajú férfitanárom is, fülbevalós is.1983-ban.

Szerintem már minden második apukának vagy tetkója van, vagy pirszingje, vagy mindkettő. De láttam én már raszta óvóbácsit, úgyhogy mindegy szerinem.

Van ovis fiú is, fülbevalóval.

2010. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen tetkó. Egyébként senkit nem zavar a mai világban, férjemnek van 3 is, elég nagyok, nekem nem de nem is kell, nem tetszik! De mindenkinek szíve joga!
2011. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát most ki kell hogy ábránditsalak kedves kérdező a többiekkel ellentétben,bár nekem is van tetkóm,2 is,az egyik az alkaromon és elég feltünő helyen és nem is kicsi,de legalább szép,a másik a hátamon az is szép!DE!Engem sajnos már nem egyszer ért ez miatt "sérelem",konkrétan a volt munkahelyemen,az elején ez miatt nem akartak felvenni és éreztem az ellenszenvet az miatt és bár végülis nagy nehezzen felvettek,de elég sok idő kellett nekik amig elfogadták hogy az ott van és bebizonyitottam hogy igen is vannak értelmes,intelligens tetovált emberek!:)Amúgy a munkahelyen 7 évet húztam le!

Sokan megszokták nézni és az elején zavart,de most már le.szarom hogy ki mit mond,ha nem tetszik nem kötelező oda nézni.De sajnos nekem az a tapasztalatom,hogy még sok munkáltató elől dugdosni kell!


28/F

2011. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!