Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim 30. házassági évfordul...

Szüleim 30. házassági évfordulója lesz a hétvégén. Milyen tortát süssek? Milyen ajándék illik 30. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Valami különlegesre gondoltam. A tortában a túl édeset és túl krémeset nem szeretik..Az biztos hogy 30 gyertya lesz rajta :)

Ajándéknak: vigyük Őket bécsbe egy napra? (séta, práter, stb) Vagy inkább valami gravírozott dolog??


2009. ápr. 29. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idősek? Csak ti tudjátok elvinni őket valahova? Mi lenne, ha megszerveznétek, hogy ott töltsenek egy napot, ahol megismerkedtek? Miért éppen Bécs??? Gravírozott dolog nem kell, mert ez róluk szól csak és kizárólag! Torta elég szerintem, a kedvencüket!
2009. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

60 évesek. Nem tudnak egyedül messzebb menni, mi tudjuk Őket kocsival vinni mindenfelé.

Külföldön ismerkedtek meg, oda nem tudjuk Őket visszavinni..

Bécsre azért gondoltam, mert nincs messze, 1 napot eltölteni tökéletes. Eredetileg Németo-ba mentünk volna 3 napra, de végig esőt mondanak, így erről letettünk.

Tortát azért kérdeztem hogy milyet, mert nincs kedvencük...

2009. ápr. 29. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

mint cukrász,olyan tortát ami nem is édes és nem krémes a Sacher tortát ajánlom!Nagyon finom és csupa csoki:-)

Én nagyon szeretem!és elkészíteni is csak közepes jártasság kell:-)

csinálhatod emeletesbe is,ha sokan lesztek,ha kevesen egy tortakarika is elég:-)

2009. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat en csak elmondom h mi h szerveztuk a szuleim 20.hazassagi evfordulojat.

Eloszor is beszaltunk egy Spanyol orszagi nyaralasba(sporoltunk jo par honapig,Apa tudott rola,Anyanak meglepi volt).

Amig elutaztak,csinaltunk nekik egy meglepetes bulit.

Rendeltettem egy 50-szer 50 cm-es csoki tortat,felirattal.

Kidiszitettuk a nappalit es az ebedlot.

Unnepi ebedet foztunk.Es amikor beleptek az a zenet jatszottuk le ami az eskuvojukon is ment.

Hat mit kell h mondjak:nagyon meg voltak hatodva.


Szerintem a Becs jo otlet.Egy kis kiruccanas biztos tetszeni fog nekik.Es ott lesz a sok fenykep emleknek,ugy h a gravirozott dolgok mar nem is kellenek.

A torta....tenyleg jo amit az elozo irt.Nekem hirtelen meg a gesztenye meg a turo-torta jutott eszembe ami nem tul edes,kremes.Bar a fekete-erdot is meglehet csinalni ugy h ne legyen nagyon edes.A mi eskuvonkon az volt a menyasszonyi-torta es meg annak is izlett aki amugy nem szereti az edeset.

Jo szervezest kivanok neked!

2009. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!