Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék vicces...

Karácsonyi ajándék vicces maminak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nagyszüleim 60-63 évesek,és nagyon lazák,poénosak, ezért idén vicces karácsonyi meglepivel szeretnénk készülni.Szerintünk jobb,mint egy újabb mécses a szekrénytetejére...pólókra gondoltunk, már csak a felirat kellene. Ötlet? :)


Eddigi ötletek:papa pólója: Nem vagyok papucs!A házasságunk 40 éve alatt minden fontos döntést én hoztam! (tehetek én róla,hogy nem kellett 40 év alatt fontos dologban dönteni??) Mama pólója: nekem vannak a legszebb unokáim :) kisebb betűkkel alá: (elfogult vagyok, ők meg csak a nagy betűket látják) 22/L és testvérei


2011. okt. 25. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezek jó ötletek! :D
2011. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)de azért még várom a további ötleteket:)
2011. okt. 25. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

*


találsz

2011. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
ezek tök jók :D :D :D szerintem tetszeni fognak nekik!
2011. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Azért még várom az ötleteket,de ha esetleg nem lesz,akkor maradnak ezek :)Vagy esetleg ti is leírhatjátok mit ajándékoztok nagyszülőknek, ha már tudjátok és szoktatok :)
2011. okt. 25. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer láttam egy ajándékboltban egy fatáblát amire ez volt írva:


"A pénz beszél, azt mondja viszlát"

2011. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nagyinak? :)

2011. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Van még pár nagyinak és nagyapának vegyesen, szemezgess:

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszoló, köszönöm nektek! Mindegyik tetszik, a sörhas ápoló viszont kilőve, vékonyak a nagyszüleim, semmi pocakjuk, és ez csak úgy vicces :)De a többit köszönöm, ezt is a listára tettük :)
2011. okt. 25. 23:15
 10/12 anonim válasza:
100%
Ha mondjuk egy kötényt csináltatnál, amire rá van írva, hogy "Ha segíteni szeretnél, akkor menj ki a konyhából!" Szerintem ez vicces lenne a nagymamádnak. A nagypapádnak pedig egy polót, amire rá van írva, hogy "Nem könnyű királynak lenni!" Remélem tudtam segíteni! Üdv ;)
2011. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!