Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így, hogy a...

Miért van ez így, hogy a páromnak semmi és senki sem jó, mindenben csak a hibát keresi?

Figyelt kérdés
Még két hónapos sincs a babánk, mindent megteszek, hogy a kedvébe járjak, ennek ellenére mindenért csak dúl-fúl, semmi kedvesség nincs benne.Semmit nem kell csinálnia csak a picivel foglalkoznia. Meg fog változni valamikor a helyzet?
2011. okt. 9. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te az anya vagy, vagy az apa?
2011. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A páromnak szülés előtt sem volt valami kedves modora, de most a baba születése óta még rosszabb.Sokszor elbeszélgettem vele erről, az egyik pillanatban még érti utána újra a régi.
2011. okt. 9. 22:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Az apuka vagyok, de a boldogságomat beárnyékolja az anyuka viselkedése.
2011. okt. 9. 22:44
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
A szülést követő jó pár hónapig mg bőven tombolnak a hormonok, de ez később még fog változni jobb irányba:)
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Értem. Akkor jobb a helyzet, ha Te az apuka vagy. :) A szülés után kb. 5-8 hónap kell, mire a hormonok "lenyugszanak". Addig én is zizzent voltam, és a húgom is. Pedig alapjáraton "normális" nők vagyunk, de épp minap beszéltünk erről, jó hogy a férjeink kibírták velünk az első fél évet. :) Úgyhogy tarts ki!!! :) És segíts neki amiben tudsz, legyél kedves. De ha megbánt, akkor néma tüntetéssel jelezd neki, hogy nem vagy vevő a bántásaira. (a néma tüntetés alatt azt értem, h inkább ne szólj hozzá, de ne veszekedj vele).
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek születése utáni időszak stresszes mindenkinek a párod így vezeti, többet kell dolgozni, kevesebb a sex, ő most kezdi átérezni mivel jár a baba te 9 hónap alatt hozászoktál, te is fáratt vagy és nyügös hisz ott az üvöltő csecsemő.

Probáljatok kimozdulni ketten, sportolni, mindketten vitaminokat szedni, gyógyteák....

Nagyon nehéz időszak de idővel elmúlik.

2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A páromnak szülés előtt sem volt valami kedves modora"


Nem kellett volna feleségül venni.

2011. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Három hetes a Picink. A minap azon is felhúztam magam, hogy a látogatók még normális ajándékot sem tudnak hozni :) Szeretnénk nemcsak anyának, hanem nőnek is érezni magunkat. Zavar, hogy nem mehetek osztálytalálkozóra, színházba, moziba, de legalább egy nyamvadt dezodorral vagy sminkkel szeretnék újra nő lenni. Mindezek ellenére imádom a Két és félévesemet és a Háromhetesemet, sőt a Férjemet is :)


Ne aggódj, minden vissza fog térni a régi kerékvágásba!

2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22:56 vagyok. Lehet, hogyha vennél neki egy szép blúzt vagy egy illatos parfümöt, akkor talán a szülés utáni depit is másképp élné meg. Most úgy érzi a Párod, hogy már csak egy lestrapált, lógó cs.csű vénasszony lesz élete végéig. Pedig ez nem igaz!
2011. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben úgy érzem, mintha már nem is hiányoznék neki. Csak azt érezteti velem, hogy mindenhez csak ő ért hozzá, meg ő az okosabb, hát ez nekem borzasztóan fáj, mert én mindkettőjüket imádom. Félek egyszer megunom ezt a viselkedést.
2011. okt. 9. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!