Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a jó család? Hogyan...

Milyen a jó család? Hogyan kell működnie egy párkapcsolatnak, hogy tartós maradjon? Egyáltalán honnan lehet tudni, hogy jó vagy sem, nem csak a látszat?

Figyelt kérdés

Ezek a kérdések biztos furcsán hatnak egyeseknek,de előttem soha nem állt jó példa családképből.A szüleim,a keresztszüleim,sőt még a nagyszüleim is elváltak.Anyámék mindig veszekedtek,csalták egymást,így nőttem fel.Csak annyit tudok,hogy ilyet nem akarok.Évek óta együtt vagyok a párommal,van két 3 év alatti gyermekünk.A párkapcsolatunk első évében teherbe estem,tehát hamar.Így mondhatni elkapkodtuk a dolgot,de nem bántam meg,életem értelme a két pici és a párom is az lenne,ha nem érezném azt,amit most érzek.Mintha csak háztartási eszköz lennék,aki mos,főz,takarít rá.Félre értés ne essék,ezeket szívesen megcsinálom,hisz ő dolgozik,az én feladatom a háztartás.Ezek mellett viszont a kapcsolatunk az ő részéről annyira érzelem szegény,hogy egyre inkább úgy érzem,nem megy tovább vele.Nekem érzelmi támaszra is szükségem van,olyanra,aki nem csak mondja,hanem érezteti is,hogy szeret.Ő mondani aztán nagyon tudja,ebben nincs hiány,de éreztetni egyáltalán nem.Csak olyankor foglalkozik velem igazán,mikor már teljesen összeomlok és sírok.Ez meg annyira megalázó,hogy kényszerből vigasztal.Szexet 10ből 9 alkalommal én kezdeményezek,ennek a fele visszautasítás,ha nem,akkor is sokszor olyan,mintha azért lenne,hogy ne bántson meg.A tettei ellentétesek a szavaival.Azt mondja,nagyon igyekszik kimutatni,és higgyem el,szeret,kíván,szerelmes belém,soha nem kéne neki más.Amikor azt mondom,szerintem jobb lenne külön folytatni,azzal jön,hogy ez nekem mániám,mert csak ezt láttam a környezetemben,hogy mindenki elvált.Igaza van,hogy ezt láttam,de ettől még a miénk nem lesz jobb.

Biztos lesznek válaszadók,akik azzal jönnek,hogy megcsal,elhíztam,ronda vagyok,megunt,igénytelen és trampli lettem.Nem híztam el,sőt,20kg-t fogytam,csinos vagyok,igényes magamra,idehaza is.Megcsalni nem hiszem,hogy megcsalna,mert munka után mindig rögtön hazajön,nincsenek külön programjai,amik okot adhatnának a gyanakvásra.Mindig igyekszem a kedvében járni,mindent megkap,a szexben sincs tabu,mégis érzelmileg 0 az egész,és ez nekem egyre rosszabb.


2011. okt. 10. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!