Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell hogy legyen bűntudatom...

Kell hogy legyen bűntudatom ezért?

Figyelt kérdés

Korábban feltett kérdésem végett kellene éreznem bűntudatot azért mert napvilágra kerültek a dolgok?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ha a férj nem törette volna fel a jelszót, maradt volna minden csendben - lecsengett a viszony, és a barátnőm is belátta volna hogy a férje mellett a helye. Most hogy így "belekeveredtem" (nem szó szerint), nagyon rosszul érzem magam. Olyan minthogyha bűntárs lennék, pedig nem vagyok az. A férjnek is annyit mondtam, hogy idő kell nektek, hogy átbillenjetek a "traumán" és remélem újra összejöttök. Az bánt a legjobban, hogy talán már nem is beszélünk többet soha a barátnőmmel...


2011. okt. 10. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegul is "buntars" vagy, mert tudtal rola az elejetol. Ne a ferjet okold, hanem a feleseget.
2011. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már akkor azt kellett volna mondanod a férjnek hogy nem tudsz semmit a barátnődnek meg szintén semmit nem mondani. Nem kellett volna belekeveredni, mellesleg ha ilyen férje volt ahogy leírtad lehet jobb is ha szétmennek.
2011. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bűntudatod semmiképp ne legyen. Sajnos ezt a helyzetet nem lehet megfelelően kezelni, nekem a legjobb barátnőmmel hasonló dolog miatt ért véget a kapcsolatom. Most meg a szomszédokkal vagyok így, akik válófélben vannak, először a nő panaszkodott én csak bólogattam, nem akartam semmit mondani rá. Most meg a férj panaszkodik, akinél szintén nem akartam állást foglalni, aztán egyik nap azt hallottam vissza, hogy az asszonyság szerint én vagyok a két színű. Nem érzek ezért bűntudatot, egyik esetben sem. Ami jobban izgat az a barátnőm, de vele is úgy vagyok, hogy nagyon jól tudja, hogy ő szúrta el, módjában állna, hogy felkeressen, de nem teszi.
2011. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
FromOz-nak: minden embernek vannak titkai. Az hogy a barátnőm miként és hogyan élte meg a saját életét, csakis ő tudja. Kürtöltem volna világgá? Akkor lettem volna bűntárs. Maradtam csöndben a többi "beavatottal" együtt, hadd oldódjanak meg a problémák maguktól...
2011. okt. 10. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Na de akkor most miert sirankozol tobb millio embernek? En most is csondbe maradnek.
2011. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csöndben vagyok. Senkit nem hívtam fel ezügyben. Ez az oldal anonim. Nincsenek nevek, nincsenek helyek. Én is lehetek bizonytalan, most én másoktól várok rálátást a dolgokra. Ennyi.
2011. okt. 10. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem vag bűntárs, max "gyóntató". A férjnek megmondtam volna,hogy ezt rendezzék egymás között, én nem szólok bele. Azt azért megemlíteném neki,hogy a jelszavak feltörése bűncselekmény ami 2 évvel büntethető. Mellékesen.
2011. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!