Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez általános a férfiaknál?

Ez általános a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Ismerősöm elvetélt,erre elhagyta a pasija. Miért mehet tönkre ezen egy kapcsolat?
2011. okt. 10. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem általános, de sajnos a vártnál többször előfordul. Az játszódhat le egy férfi fejében, véleményem szerint, ha már nagyon akart egy gyereket, hogy ez az asszony nem képes utódot nemzeni akkor semmire sem jó.
2011. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért hagyta el. Ott már eleve problémák voltak.
2011. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez volt az első vetélés?Mert ha sokadik akkor lehet hogy beleunt,de persze ettől még nem elfogadható.Ha szereti,észbe fog kapni és vissza fog menni az ismerősödhöz szerintem.
2011. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani! Nem minden férfi ilyen! Van olyan ismerősöm, aki először elvetélt, mégis együtt maradtak párjával. Nehéz volt mindkettőjüknek, de együtt átvészelték. Most pedig úton van a baba.
2011. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván ők tudják a legjobban,hogy milyen volt a kapcsolatuk,nem én,mégis kívülről nagyon szépnek tűnt. Nem túl fiatalok már,akarták a gyereket,első vetélés. Most nem tudok már mivel vigasztalni,egyszerre vesztette el a gyermekét és a szerelmét.
2011. okt. 10. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én azt mondom, hogy jobban járt így az ismerősöd. Félreértés ne essék, sajnálom, hogy elvetélt és elveszítette a szerelmét, de ha ez a férfi ilyen, akkor meg sem érdemelte az ismerősödet. Pláne, ha ezért képes valakit elhagyni, ekkora bajban.
2011. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
lehet, hogy eddig csak azért nem hagyta el mert úton volt a gyerek. kívülről nem tudod ezt megítélni, hogy mi volt az igazi ok.
2011. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23:30, máskor olvass figyelmesebben!
2011. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Szegény nő!

Tuskó ez a férfi nagyon.

Őszintén remélem, hogy ez nem általános.

Nagy szégyen lenne, ha az lenne.

2011. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami más is lehetett a háttérben, ha nem volt akkor a faszi még nagyobb paraszt.

A párommal mi is elvesztettünk egy babát, minket még jobban összekovácsolt.

2011. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!