Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Levezetné valaki a házasság...

Levezetné valaki a házasság alatt érzelmekben történő változások szakaszait férfiaknál?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok pl, ami az én tézisem:


1.a légy már a hálójában -örül és szerelmes

2.a légy a hálóban egyre kevésbé köti le, de szereti

3.a legyet csak tiszteletből nem takarítja le a hálóról, mert már régóta ott van

4.csodálkozik hogy a légy a hálójába jól beleragadt és kibírta vele az éveket


2011. aug. 26. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Meccs helyett veled szexel.

2. Szex után meccset néz.

3. Meccs után veled szexel.

4. Szex helyett meccsett néz.


31N

2011. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
A légy változzon át pillangóvá.
2011. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 yuda ***** válasza:
40%

Nem tudom, de engem irritál ez a légy a hálóban izé. . . Olyan, mintha csapdába ejtenéd- most komollan ennyit látsz egy kapcsolatból, vagy mindössze 13 éves színvonalon élsz?


Egy párkapcsolat való igaz, nagy szerelemmel indul, ami egyre inkább elmélyül, átalakul egyre bensőségesebbé. Inkább kerthez hasonlítanám akkor, amit az idő előrehaladtával egyre többet kell művelni, gondozni. Azt értem alatta, hogy nem működik magától, hanem tudatosan időt kell szakítani egymásra.

Állítólag statisztika, hogy több éves kapcsolatoknál már napi tíz percet sem beszélgetnek egymással az emberek.

Erről beszélek....

Utána ne csodálkozzanak, ha nem fog működni!

2011. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kedves előző

én érdekes eddig minden kapcs-ban úgy szerettem a páromat évek múlva is, mint a legelején, még évek múlva is képes vagyok zavarba jönni, de egy férfiben sem látom, hogy nála is így lenne, és ezért kell gondozni a kapcs-t de a légy nem tud pillangó lenni ilyen hatásokra amik érik, csak légy marad.

és szeretném látni hogyan látják ezt más nők, a párjukat tekintve évek alatt, sőt házasság alatt, mivel házasság előtt állok, szerintem a 2. szakaszban.

2011. aug. 26. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem erről a legyes dologról egy irodalmi vers jut eszembe azt tudom h vmi híres író írta de nem tudom ki. (sose volt a kedvenc tantárgyam)

Nem tartom gyerekesnek ezt egyébként hanem nagyon jó hasonlatnak. Gondold át még egyszer a hozzászólásodat. Egy párkapcsolat sem éli túl ha ilyen mereven gondolkozik benne vki.

2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
próbálok lazán gondolkodni, csak amikor látom ezt a szokásos lanyhulást, nehezebben megy, megint törhetem magam, hogy feldobjam a párom életét é még akkor sem biztos, hogy vissza jutok vele az első szakaszba, max a másodikat lehet csak szinten tartani, nagy munkával.
2011. aug. 26. 14:59
 7/11 A kérdező kommentje:

és ráadásul anno egy páromat olyannyira sikerült újra feldobnom, hogy rájött, hogy mekkora csődör és kamatoztatta másnál...


szóval csak arra lennék kíváncsi, másoknál ez hogy megy?

ott is így változik a férfi érzelmi állapota?

2011. aug. 26. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a legyes hasonlat nagyon jó, mert így jobban lehet érteni a kérdést. Sokan szeretnének ilyen hasonlatokat fejből kivágni magukból, máskor is nyugodtan használd a hasonlat eszközét.
2011. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát tanultam belőle

de nem hasonlatokra voltam kíváncsi, hanem hogy mit éreznek a nők, hogy mit érez a férfi, és aki huzamosabb ideig kapcs-ban gondoltam le tudja vezetni


szóval mindenki azt hiszi hasonlatokra van szükségem :(

mekkora

2011. aug. 29. 10:11
 10/11 A kérdező kommentje:
kiírtam új kérdésben egyszerűbben fogalmazva
2011. aug. 29. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!