Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál általános dolog,...

A férfiaknál általános dolog, hogy a "csúnya" nőt elveszik és a széppel csalják?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg azokra jellemző, akik nem elég magabiztosak? Vagyis nincs annyi bátorságuk, hogy egy jó nőt vegyenek el, mert félnek attól, hogy az könnyebben megcsalja? Vagy miért? Egyáltalán lehet így általánosítani? Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. És csak komoly válasz érdekel, ha lehet. Köszönöm. 30/L
2010. szept. 22. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2010. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
nem, egyáltalán nem lehet így általánosítani. azt viszont én nem értem, hogy 30 év felett miért írják sokan, hogy "lány" vagy "fiú", és miért nem azt, hogy nő és férfi. és ezzel egyben válaszoltam is a fenti kérdésedre: elég naiv a feltételezés :) az élet ennél sokkal összetettebb és bonyolultabb :)
2010. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
lehet hogy az a csúnya nő nagyon jó az ágyban jól főz és szeretik egymást.. jah amúgy meg pont hogy általában úgy van hogy a férfi egy sokkal rosszabb nővel csalja a feleségét. de persze nem lehet általánosítani , van ilyen is olyan is.
2010. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Egy átlagosabb külsejű nő (fogalmazzunk így) lehet hogy odaadóbb, háziasabb, könnyebb vele hosszú távon kijönni és igen, benne lehet az is hogy könnyebb megtartani. A bátyám a legjobb példa erre. Irtó jóképű, irtó jó humorral megáldva, csak úgy tapadtak rá a csajok, amit jól ki is használt, szebbnél szebb lányokkal járt. Az a lány akivel most van együtt már 3 éve (rekord!!), ő egyáltalán nem nevezhető szépnek vagy különlegesnek viszont igazi háziasszony, tyúkanyóként építi a fészket, alkalmazkodó, kedves, hűséges és mindent megtesz a bátyámért. Úgy néz ki hogy össze is fognak házasodni. Hosszú távon ezek a tulajdonságok amiket egy férfi keres egy nőben mert a szépség mulandó és hogy mit takar a külső, az a fontos. Persze nem akarok általánosítani, egy szép nő is ugyanúgy rendelkezhet ilyen tulajdonságokkal.
2010. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűbb, hogy teljesen más szempontok, más értékek (is) számítanak egy embernél, akivel az életedet akarod leélni, mint annál, akivel csak alkalmanként ágyba bújsz. Utóbbi elég, ha szép. Amikor viszont társat választ az ember, egyéb tulajdonságok kerülnek előtérbe, a kinézet sokadrangú lesz. Meg aztán ízlések és pofonok, olyan nőt azért egyetlen férfi sem vesz feleségül, aki nem tetszik neki.
2010. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Ja, én is több olyanról tudok, hogy a pasi elvette a tündi bündi szép csajt, aztán egy sokkal csúnyábbal megcsalta...

NEM lehet általánosítani!

A pasik nem a szép nőktől, hanem a hűvös nőktől félnek:-)

2010. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Comedy Centralon van egy sorozat, az a címe h Mocsok macsók meséi. Ott mondjuk szép mindegyiknek a felesége, de mégis a pasik feszt megcsalják őket. Azért mert kalandot keresnek és nem tudnak v nem akarnak ellenállni más nőknek, meg bennük van a vadászösztön. De a feleségükbe szerelmesek, velük érzik jól magukat.


Szerintem az a pasi aki csúnyább nőt vesz el, valószínű szereti, jól főz, rendesen bánik a gyerekekkel, kedves nő stb... de nem szerelmes már belé, vagy hajtja a vadászösztön, ezért megy félre. A nagymellű nőkben szerintem csak azt látják h megd.ugják őket, és ennyi, ennyire értékelik az ilyet, meg azt aki szebb :S Hosszabbtávon lényegtelen nekik a külső ...



22L

2010. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
A csúnya és a szép eléggé szubjektív fogalmak, mindenkinek más tetszik. Lehet, hogy te a szeretőt látod szebbnek, a férfinek meg a felesége külseje tetszik jobban.
2010. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
mert egyértelmű, hogy a "csúnya" nő érettebb a házasságra, és a kötöttségek, terhek viselésére, mint a szép nő, aki nem tudja elviselni, ha a házasság velejáró súlyát cipeli. (magyarul ribanc)
2010. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy ugyanolyannal, csak fiatalabb kiadásban:O
2010. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!