Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkora bűn, hogy férfi létemre...

Akkora bűn, hogy férfi létemre a legjobb barátom nő? A párommal rengeteg konfliktus volt emiatt, de ezt a lányt régebben ismerem mint őt, és teljesen megbízom a véleményében. Egyikkel szakítanom kell, azt tudom!

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 20:45
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
77%
Ha a párodnak ez kellemetlen, akkor igen és, ha igazán fontos számodra és szereted, akkor tedd meg, amit kér. Ugyanebben a helyzetben, te se hiszem, hogy örülnél, annak ha a legjobb bartája pont egy pasi lenne. Bár én annyira nem hiszek az ilyen barátságokban, és magam se tűröm el ezt. Főleg, ha esetle az illető miatt háttérbe vagyok szorítva. Szóval szerintem ez csak egy féleképpen oldható meg.
2008. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Megmondom öszintén,nekem nincsenek baràtaim,de ha lennének,egy férfit vàlasztanék(nö vagyok)

Mindig is jobban kijöttem a férfiakkal,jobban el tudtam mondani a dolgaimat mint egy nönek.

De mivel élettàrsam van,ezért nincs baràtom(férfi)

Ugy gondolom,nagyon bbàntanà,de én se nézném jo szemmel ha ö ey màsik növel beszéli meg a gondjait,ha velem él.Màsra gondolnék,mint sima baràtsàg.

Azzal szakits,aki kevésbé fontosabb!

De azt elörejelzem,ha azt vàlasztod,akivel ugymond csak baràtok vagytok,tuti hogy a késöbbi kapcsolataidat is megfogja rontani,legalàbbis egy ép eszü nö nem nézné jo szemmel hogy màsik növel lelkizel.

2008. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Van egy régi mondás: Nő és férfi között nem létezik igaz, érdekek nélküli barátság! Ha mégis, akor vagy a nő nem nő, vagy a férfi nem férfi!

A többség szerint szerepe van az ilyen kapcsolatokban a szexuális vonzalomnak (még ha nem is vallják be, vagy ha tudat alatti is), persze hogy féltékeny a párod!

2008. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem baj, nem kell mindig féltékenykedni, ha egyébként szeretitek egymást, és számithattok egymásra a pároddal. Én lány vagyok, de a barátom legjobb barátja is nő, szerintem nincsen ezzel semmi probléma, ezt tiszteletben kell tartani. Nekem is van fiú haverom akivel nagyon jóban vagyok, de a barátom még sose féltékenykedett, ha elmentem vele ide oda.
2008. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Hm...Megértem a helyzetedet, illetve átélem, csakhogy nem a Te szemszögedből (sajnos) hanem a párodéból. Az én párom legjobb barátja is egy csajszi (volt) és nagyon rég ismerte. Mikor találkoztunk az úton a csajszi mindig a nyakába szökött...azért nekem nem esett valami jól. Szépen lassan rájöttem, hogy a csajszi szereti a páromat, és elég kellemetlen volt nekem, mivel ezt a párom is tudta, és "tekintettel voltunk" a csajszira. olyan szinten hogy majdnem a kezemet sem fogta meg, nehogy rosszul essen a barátnőnek...aztán olyan húzásai voltak a csajszinak, hogy azt mondtam mostmár idelye eldöntenie hogy a barátság vagy én, mert egyszerűen nekem elég megalázó volt...igy konkrétan nem lett vége a baráságuknak, de úgy tudom már nem beszélnek...végül is a párom döntött...de érthető hogy a Te párod sem helyesli, elég kényelmetlen dolog...remélem megfelelően döntessz...Üdv
2008. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha van egy párod és az mondjuk egy másik férfi szavára adna,mert őt régebben ismeri és téged nem tartana ugyanolyan értékűnek akkor neked az hogy esne?

szerintem te is falra másznál,ha nem a te véleményed,hanem a pasié számítana és vele lelkizne,esetleg intim dolgaitokat is vele beszélne meg.De tudod mit próbáld ki egyszer!

2008. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
Tolem sokszor megkerdeztek mar, hogy tudnek-e valasztani szerelem es baratsag kozott. Legnagyobb meglepetesukre azt feleltem, tudnek. Es NEM azt valasztanam, aki erre a dontesre rakenyszerit...
2008. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Engem baromira zavarna ha a férjemnek női barátja lenne. Igen, féltékeny lennék, ez normális. Vetálytársnak tekinteném érzelmileg, mégha értelmileg nézve nem is lenne rá okom, akkor is. Építsd le szerintem a kapcsolatot a baráttal.
2008. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem bűn, hogy a legjobb barátod nő. Ha ezt a párod nem tudja elviselni, akkor vele kell szakítanod. Ne engedd, hogy tönkretegye a barátságotokat. Ha én lennék a helyedben, csak egyszer lett volna konfliktus emiatt, másodszorra kiadtam volna az útját a páromnak.
2008. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%
az előttem szóló egy idióta.
2008. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!