Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem teljesen normális...

Szerintem teljesen normális volt a reakcióm, viszont az állítólagos barátnőm azt mondta, hogy egy marha vagyok. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Volt párommal két éve szakítottunk 3 év együttélés után. Megcsalt a munkatársával, haragban váltunk el.

Ő már eljött arról a munkahelyről, a lány maradt.

A sors úgy hozta, hogy én is odakerültem. Biztos nem lesz a barátnőm, de a munkahely az munkahely, a magánélet pedig magánélet. Elfogadjuk egymást, de szerintem ez az elvárható viselkedés két felnőtt embertől.


Tegnap este ketten voltunk a raktárban, a többiek kint az eladótérben. Ő fent pakolt, én pedig lent. Hallottam egy hatalmas csörömpölést meg egy sikítást. Odarohantam és láttam, hogy leesett a lépcsőről. Eléggé sietnünk kellett, gondolom nem nézett a lába elé. Hívtam az osztályvezetőt, közben elláttam a horzsolásait meg az ilyeneket, de a bokája eléggé csúnyán nézett ki, úgyhogy hívattam a mentőket is.


Bementem vele a kórházba, onnan telefonáltam volt páromnak. Később ő hozott haza.


Amikor elmeséltem barátnőmnek, azt mondta, hogy nem vagyok ép, minek segítettem egy ilyen riher.ngynak...

Meg, hogy miért nem hagytam ott.

Egészségügyi végzettségem van, nem vagyok orvos, de az emberi élet mentésére esküdtünk fel a vizsgán. Igaz, nem volt életveszélyben, de akkor sem tudtam volna otthagyni.


Nem bírtam volna tükörbe nézni, hogy ha otthagyom, kificamodott bokával, meg össze-vissza horzsolt bőrrel.


Szerintem teljesen emberi reakcióm volt, de a barátnőm azt mondta, hogy "Csalódott bennem, mert egy éve még utáltam."


Mondtam, hogy most sem szeretem, de igenis vannak helyzetek, amikor nem az dönt, hogy kit szeretek, vagy kit nem.


Ti hogy látjátok?


2011. okt. 11. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
neked van igazad...nem kell ezt ragozni
2011. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ember tudja ennyire szétválasztani ezeket a dolgokat.

Én ha elvette volna a pasimat még bele is rúgtam volna..


Ennek ellenére azt mondom te csináltad jól :)

2011. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem helyesen cselekedtél,szép hogy nem a múltban történtekre gondoltál és nem hagytad ott
2011. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a normális, már ne haragudj, de a barátnőd egy buta liba aki nem tud átlépni a kicsinyes korlátain (és téged is erre biztat)
2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrektül álltál a dologhoz.

Azért mégis legyen annyi intelligenciája+embersége az embernek, hogy nem azt nézi ilyen helyzetben, hogy kiről van szó?

2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az exed csalt meg téged,ő a hibás.A csajra kár haragudni,ha az exed nem akarta volna, a csaj csinálhatott volna bármit.


Helyesen viselkedtél,felnőtthöz méltóan

2011. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél, normálisan gondolkodsz, a barátnőd nem.
2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

teljesen normálisan viselkedtél,a barátnőd álláspontja abszolút gyerekes.

Minden embernek kötelessége elsősegélyt nyujtani lehetőségeihez mérten,az eüsöknek meg főleg,d eigazábol nem is ezen múlik,hanem hogy ennyi empátia kellene,hogy legyen mindenkiben.

Egyébként a ficam nem életveszély,de sürgősségi ellátást igényel,szóval márcsak hivatástudatból is jól tetted ,hogy segitettél.

2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy segítettél! Ennyi
2011. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a tiéd! Sokan (köztük lehet, h én is) valószínűleg nem lettek volna ennyire lelkiismeretesek, hanem inkább az érzelmeik vezérelték volna.

Te teljesen korrekt voltál, és azt tetted, ami az elvárható ilyen esetben. Higgadt voltál és mindenféle érzelmektől független. Szerintem ez tök jó, szóval ne aggódj, a barátnőd is biztosan az a kategória, amit az elején írtam :)

2011. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!