Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem teljesen normális...

Szerintem teljesen normális volt a reakcióm, viszont az állítólagos barátnőm azt mondta, hogy egy marha vagyok. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Volt párommal két éve szakítottunk 3 év együttélés után. Megcsalt a munkatársával, haragban váltunk el.

Ő már eljött arról a munkahelyről, a lány maradt.

A sors úgy hozta, hogy én is odakerültem. Biztos nem lesz a barátnőm, de a munkahely az munkahely, a magánélet pedig magánélet. Elfogadjuk egymást, de szerintem ez az elvárható viselkedés két felnőtt embertől.


Tegnap este ketten voltunk a raktárban, a többiek kint az eladótérben. Ő fent pakolt, én pedig lent. Hallottam egy hatalmas csörömpölést meg egy sikítást. Odarohantam és láttam, hogy leesett a lépcsőről. Eléggé sietnünk kellett, gondolom nem nézett a lába elé. Hívtam az osztályvezetőt, közben elláttam a horzsolásait meg az ilyeneket, de a bokája eléggé csúnyán nézett ki, úgyhogy hívattam a mentőket is.


Bementem vele a kórházba, onnan telefonáltam volt páromnak. Később ő hozott haza.


Amikor elmeséltem barátnőmnek, azt mondta, hogy nem vagyok ép, minek segítettem egy ilyen riher.ngynak...

Meg, hogy miért nem hagytam ott.

Egészségügyi végzettségem van, nem vagyok orvos, de az emberi élet mentésére esküdtünk fel a vizsgán. Igaz, nem volt életveszélyben, de akkor sem tudtam volna otthagyni.


Nem bírtam volna tükörbe nézni, hogy ha otthagyom, kificamodott bokával, meg össze-vissza horzsolt bőrrel.


Szerintem teljesen emberi reakcióm volt, de a barátnőm azt mondta, hogy "Csalódott bennem, mert egy éve még utáltam."


Mondtam, hogy most sem szeretem, de igenis vannak helyzetek, amikor nem az dönt, hogy kit szeretek, vagy kit nem.


Ti hogy látjátok?


2011. okt. 11. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A te viselkedésed a normális nem a barátnődé.
2011. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem neked van igazad :)


bár én simán ott hagytam volna...de még így is az a véleményem hogy jól tetted :DD

2011. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, jól tetted.

Valakit, akit baleset ért, otthagyni és nem segíteni neki azért, mert nem kedveljük, nem egyszerűen bunkóság, hanem embertelenség.

2011. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk a volt párodnak nem kellett volna szólnod....A csajnak kellett volna őt már hívnia.


A többi rendbe van.

Sz*rd le ezentúl is a csajt.ENNYI.

2011. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az állítólagos barátnőd gyerekes és rosszindulatú...vajon miért tartanak ott az emberek ahol??
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
de miért kavartad bele az exed? nem értem miért pont neki kellett érted jönnie. h bebizonyítsd neki h milyen frankón viselkedtél(ami amúgy igaz)
2011. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem, exemet pontlesz.rom. A lány kérte, hogy hívjam fel, mivel megígérte neki, hogy siet haza. Az utolsó buszom is elment, és taxival kellett volna hazajönnöm.


Exem már rég nem érdekel....


Amúgy köszi a válaszokat, és "jó" látni, hogy még itt is meglátják sokan a rosszindulatot.

2011. okt. 12. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!