Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tervezgetitek e már a karácson...

Tervezgetitek e már a karácsonyfát és megvannak már az ajándékok az agyatokba?

Figyelt kérdés
én már alig várom a karácsonyt hogy együtt legyünk pihenés hangulat jó filmek és már megvannak a díszek is !!!!
2011. okt. 11. 16:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ja és elárultad magad honnan veszed hogy én 16:22 válaszolóra gondoltam

ahhaaa ahha

2011. okt. 11. 16:34
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én már gondolok a karácsonyra, mert a kisfiamnak ez lesz élete első karácsonya!!:)

És igen, plazmatévét fog kapni!!!!!!!!!!! De nem hitelből! :/

(Minket am nem érdekel a plazmatévé (sőt tévét sem nézünk, de a mamájánál úgy bámulta a nagyképernyőn a mesét, és annyira tetszett neki, gagyogott hozzá, meg minden, úgyhogy azt fog kapni.:P)

2011. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
szia örülök a kisbabának és legyen szép az első karácsonya :)
2011. okt. 11. 16:43
 14/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

te nem jártál magyar nyelv és irodalom órákra?

Ne haragudj, de hogy lehet ennyire értelmetlenül kérdezni?

Mi az, hogy az 'agyatokba' ?

Kérj könyveket és olvass, olvass, olvass!

2011. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

tudod én Szlovákiában élek :p szlovák-magyar vagyok :(

és elég nehéz írni magyarul mert ilyen hogy orvosoknál nem szabad beszélni magyarul mert hogyha valaki bejelent akkor fizethetsz 500 eu de még rendesen szlovákul se tudok :S :(

2011. okt. 11. 16:55
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem.


Momentán éppen az őszt élvezem; a ponchómat kötöm és tervzgetem a férjem pulcsiját, amit majd csak karácsonyra kötök.

2011. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom mindenki, aki egy ilyen egyszerű kis kérdésre ennyire ingerülten válaszol, csak a rossz tapasztalatai miatt teszi...Pont ők azok, akik karácsony előtt kétségbeesetten rohangálnak ajándékokért, mert azt hiszik erről szól az egész, mert még nem jöttek rá, hogy ez az ünnep nem erről szól. Lehet egymásnak ajándékot venni, de csak, ha jó érzéssel tesszük...Én igenis várom a karácsonyt, hogy barátommal együtt legyünk, főzöcskézzünk, fát díszítsünk...stb. És nem az ajándékok lesznek a fontosak, mert lehet nem is lesznek...majd előre megbeszéljük, veszünk-e egymásnak vmit. Attól függ lesz-e munkája barátomnak...
2011. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem várom.

Korán van még ehhez.

2011. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én igazából még nem foglalkozom a karácsonnyal. De már vettem menet közben 1-2 ajándékot. Nagyon sok a gyerek a családban és sok a szülinap is decemberben. Nem csak anyagi okok miatt kezdtem el vásárolni nekik, hanem mert nem fogok tudni akkor annyi mindent kapásból kitalálni. 4 unokahúgom van, páromnak 2 testvére. És 2 szülinap és 3 névnap decemberben.
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ti mind, akik egy pozitív és szép ünneppel kapcsolatos kérdést így lehurrogtok, elég buták vagytok. Megkereseredettséget mutat hogy ilyen negatívak vagytok. Hova van az írva, milyen nagy könyvbe, hogy drága ajándékot kell venni és hogy erről kell, hogy szóljon az egész??? Hjajj....



Én amúgy már összeírtam, hogy ki mit kap, most jön a megvalósítás, sok idő kell a beszerzéshez és az elkészítéshez, mindenkinek személyre szólót szeretnék :)


A fánk nem változik,olyan lesz, mint tavaly. Én szeretem a karácsonyt, mert olyanná teszem, ahogy nekünk a legjobb :)

2011. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!