Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családban egy gyereknek...

Ha a családban egy gyereknek kirándítja az anyukája a kezét, úgy meghúzza, utána ad egy nagy nyaklevest, pedig a gyerek nem csinált semmit, és a gyerek ugyanolyan erős pofont ad vissza az anyukájának, mint amekkora nyaklevest adott ő neki, ki hibás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Az anya, hogy ennyire nem volt képes megnevelni a gyerekét...
2011. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
erre a kérdésre nem lehet válaszolni. lehet hogy a gyerek ugy gondolja nem csinált semmit miközben igenis csinált. másrészről szülőt gyereknek megütni igencsak illetlen és tiszteletlen szerintem, noha énis kaptam néha kis csekélységért nagy pofont. (pl egy bátyám fejét apám belenyomta a tányérba azért mert nem akarta meg enni a reggelit
2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát előtte nem csinált semmit, mivel dolgoztak a műhelybe, az előtt meg nem volt semmi gond, kettejük közt.
2011. aug. 9. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez egyáltalán nem normális, se amit a kérdező ír, se amit a válaszoló... ha az én fejem belenyomnák a reggelibe, az lenne az utolsó nap amit itthon töltök. Igen lehet tényleg te gondolod hogy nem volt semmi probléma, és a szülő mégis sérelmezett valamit... mondjuk meg kéne kérdezni tőle. Nézd meg az én példám: apám elkezdi valamikor, hogy én bemutattam neki. Mondom mi az isten van?? Hát ő úgy látta.. mondom az f*sza, mert én az életbe ilyet nem mutatnék a családomnak. De semmi hasonló nem történik nálunk mint amiket írtok... rossz még olvasni is! :S
2011. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

A szulo nevelesi modszereiben enyhen szolva vannak kivetnivalok.

Ha odaig fajulhat a helyzet hogy a gyerek kezet mer emelni a szulore, az mar teljes csod.

2014. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!