Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vej jelöltem nem...

Mit tegyek a vej jelöltem nem hajlandó megismerni engem?

Figyelt kérdés
A vej jelöltem,segít amiben tud.Egy éve jár a lányommal,a saját családjával nagyon rossz a kapcsolata.Az anyja alultápláltként nevelte enni alig kapott ,később amikor már dolgozott az anyja kihasználta felvetetett vele hitelt azon a saját nevére /anyja/ vett házat, onnan kitette a fiát.A fia dolgozik ,rendes srác.A családunkba már mindenkinek bemutatkozott, csak nekem nem.Mi albérletbe lakunk,a lányom terhes lett,velünk lakik továbbra is,mivel nem bírnak összeköltözni.A fiu nem hajlandó bemutatkozni nekem ,se eljönni hozzánk.Ő vállalja a babát, gondoskodni fog róla.Én nem lennék rossz anyós ,mert a fiuval ,jól kijönnék,egyre jár az eszünk ,kb egyforrmán gondoljuk a dolgokat ,még ebben sem lenne hiba.E-mailon ,és telefonon már beszéltünk,párszor de eljönni nem akar és hallani sem akar rólam.Így milyen lenne a viszony ha a lányom megszül ,hiába szeretném ,h jöjjön hozzánk a babához ő nem akar.Csak az utcán találkozna a babával .Szereti a lányom ha bír gyűjteni pénzt össze is költözne vele,de kijelentette ha én mennék hozzájuk,ő addig elmenne otthonról,még esélyt sem kapnák,h megismerjen.Egy éve főzök rá ,imádja amit főzök sőt ,sokszor ő kéri,h mit szeretne enni és én megfőzöm.Sajnáltam a télen ,egy boxerje volt, és kabátja sem ,meg meleg ruhája sem volt.Én megvettem a lányom odaadta örült annak,is.Nem értem ,h az anyja miatt minden anyát így beskatujáz?Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet ,aki tud tanácsot az írja meg köszi.Még annyit,h a lányom sokat könyörgött,h jöjjön el hozzánk,de hajthatatlan.Én egy fiatal anyós vagyok ,/lennék/ nem egy régimódi .Szeretem a gyerekeim és ,így a vej és meny jelölteket is ,általában mindent úgy intézek h mindenkinek jó legyen,de ez a dió nagyon keménynek bizonyul.Köszi a válaszokat előre is
2011. okt. 13. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valami nyílvános helyre. Biztos, hogy az anyukája miatt van ez, de ha látná hogy nem ilyen vagy, akkor megszeretne. Bár annyi kedveset csinálsz vele, nem értem mit vár még:S

Mindenképp közeledj, egyszer csak belátja..

2011. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez a srác nagyon kész van lelkileg

azt nem értem hogy a gyereket majd miért nem akarja meglátogatni nálatok, valahogy csak beszélni kéne vele és elmagyarázni h a gyereknek mind két szülőre szüksége lesz


Nem költözhetne hozzátok?

2011. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez a lányod felelőssége.


Felnőtt nő (gondolom, ha ahhoz felnőtt, hogy babát vállaljon), és az ő doga, hogy kialakítsa a srác és a saját családja közt a találkozási pontokat.

Nem is értem, ha hozzátok még nem ment el a srác, akkor miért nem egy másik családi összejövetelre, ebédre hívtak meg Téged is teljesen magától értetődő módon.


Azon kívül meg: mellőlem már rég repült volna az a pasi, aki elfogadja az Anyámtól a kaját, a ruhát és nem utolsósorban engem, de őt magát nem hajlandó látni. Erre csak nagyon durva indok lenne elegendő, a Te leírásodban ilyesmi nincs. Nem várom el, hogy a pasim és az Anyám helyből egymás nyakába boruljanak és örökké imádják egymást, de mindkettőjük részéről kell egy normális hozzáállás.

2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem itt nagyon hibázik valami...


Nem akar találkozni, de a főztödet megeszi, az ajándékokat elfogadja? Ha valaki ezeket a kedvességeket fogadja, akkor nincs az az ember, aki ne akarna vagy találkozna...

Valami szerintem tuti hiányzik a sztoriból.. vagy valami túl sok.. vagy nem tudom, de így nem kerek...

2011. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fura amit leirtàl. Szinte ellàtod, fõzöl neki és még sem akar veled megismerkedni, hogy mégis ki az aki ilyen jól fõz stb.

Nekem is hiànyzik a lényeg a leirtakból.

2011. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Sajnos én sem értem,a dolgokat,mert én bíztosan ,nem fogadnék el senkitől ajándékot ,akit utálok a főztjéből meg nem ennék ,mert nem bíznék meg benne.Az is igaz ,h a lányom a kiskapu köztünk,és próbálkozott már ő is eleget.Én is goldoltam arra ,h hozzánk költözne ,de nem férünk el így sem.a babának is külön szoba kell.Az anyja az igaz sokat dobott a dolgon,mert folyton ellenem hangolja,nem tudná elviselni ha a fia,engem jobban elfogadna mint őt.A fiú egyik szavában azt hangoztatja,h összeköltözne velünk mert mint írtam telon már beszéltünk,jó fej gyerek.De kérdem én ,h költözzne össze velünk ,ha velem találkozni sem akar.Ez érdekes.
2011. okt. 13. 10:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell külön szoba a gyereknek.


Szomszédunk pl. 1 szobás garzonban él a férjével és a 4 éves kisfiúkkal.

Persze nem ideális, de még mindig ezerszer jobb, minthogy apuka külön éljen olyan ál-kifogással, hogy nem férnek el...

2011. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem kérdeztetek rá, hogy miért??? Lányod mit mond?
2011. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Nem írtam ,h az albérlet 3 szobás ,és 5 gyerkőcöm van amelyből van a nagylányom ,két majdnem felnőtt gyerek, és két 8 éves csajszi,mivel a babának tényleg kell egy kis szoba ,és ott elfér az anya is így ,a másik szoba a két nagy gyerkőcé ,és még így is a mi szobánkba 4-en vagyunk a kicsikkel.Nem vagyunk romák.A lányomat kérdeztem ,miért ilyen a fiú,erre a válasz :az volt ,h hajthatatlan ,már mondta ,h a baba nem marad meg, ha így áll a dolgokhoz,de hiába.A babát ő is akarja,de eljönni hozzánk megismerkedni ,azt nem.Én meg hülye ,azért nem vagyok ,h még őt is ide vegyem ,amikor így áll a dolgokhoz.Én edddig ,csak jót tettem feléjük,a drága anyukája amikor megtudta ,h jön a baba a saját fiát egy garázsba tette ki ,h ott lakjon,azzal az indokkal:h vagy dobja a lányomat vagy mehet.Még azt is megtette a fiú anyja ,h amikor a lányom ,a fiúnál volt ,elvitte,a kismama papírjait az orvoshoz,h intézkedjen az abortuszról,de az orvos elzavarta.Hát ilyen anyától én is menekülnék ,de a fiúval valahogyan, megkéne értetnem ,h én nem ilyen vagyok .Ő hajthatatlan.

2011. okt. 14. 06:57
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán a lányod mi a fenéért akar egy ilyen embernek szülni?
2011. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!