Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vejjelöltem...

Mit tegyek a vejjelöltem telefonon kedves elfogadó de személyessen nem akar megismerni?

Figyelt kérdés
A történet egy éve jár a lányommal se eljezzés se semmi már két hónapos terhes a lányom vele összeakart költözni velem kedves a telefonba de személyessen nem akar megismerni pedig kedvesnek tűnik ,nem lennék rossz anyós sőt !Ma összeköltözött úgy a lányommal h elsejött és nem is akar járni hozzánk én nem értem ezt a hozzáálást mert félek így a lányomat hamar elveszítem és ezt nem szeretném,könnyen befojásolható a lányom sajna ,a kisebbik lányom barátját is ismerem és a nagylányom többi volt barátját is .így nem sok jövőt jósolok magamnak a nagy unokázás és lányommal való találkozásnak magamat csaknem kényszerítem rá a férjemnek és a többi gyerekemnek bemutatkozott már rólam hallani sem akar.Pedig eddig amit szerettek volna szinte mindent teljesítettem köszönöm a bíztató válaszokat előre is ,egy cicát könnyebb megszelídíteni mint őt
2011. szept. 26. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem eléggé előítéletes az anyósokkal szemben. esetleg meghívni egy családi vacsorára?
2011. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

fúúú. Létezik pont, vessző, kettőspont, stb. A lényeg a szöveg tagolása az érthetőség kedvéért.


Nem akarom önt leírni, de egyszerű asszonyka lehet, nem is túl iskolázott, lehet hogy a beszédén is érzik ez, ezért nem akar a fiú találkozni. Talán egy meghívással lehetne kezdeményezni, de ha nem akar találkozni, nem lehet erőltetni.

2011. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha már gyerek is útban van, akkor ők egy külön család, összetartoznak. Ha meghívod őket mint családot ebédre, akkor EGYÜTT illik menniük. Ha úgy gondolja, hogy nem, az elég nagy gáz, mert bármilyen kedves, nem érzi a lányodat családnak.

Vagy miért nem mész el hozzájuk látogatóba? Hivasd meg magad vasárnapi ebédre a lányoddal. Ilyenkor mi van? Elmegy otthonról? MErt az meg bunkóság.

2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A férjednek mi a véleménye róla?

Miért nem hívtad meg még őket pl.húsvétra,születésnapra?

2011. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

*egyszerű asszonyka lehet, nem is túl iskolázott, lehet hogy a beszédén is érzik ez, ezért nem akar a fiú találkozni. (...) nem lehet erőltetni.


Aha... akkor nem kellett volna felcsinálni az "egyszerű asszonyka" lányát. Mert a párodhoz hozzá tartozik a családja is, ha tetszik, ha nem.

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy normális, hogy gyereket várnak, és nem hajlandó a lány családjával találkozni, és ez nem lehet eröltetni?

Dehogynem, legalább kibújik a szög a zsákból, mennyire tervez hosszú távra.

2011. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
A lányod valószínűleg mondott pár kedves szót rólad,ami miatt a párja nem akar veled találkozni.
2011. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

_ezt nekem írtad?


Megvan a véleményem az ilyen családról, ahol az anyuka értelmi szintje "megszólaláskor" kiderül, a lánya sem különb, ha egy ilyen semmi kapcsolatban már terhes is, és a kedves veje sem különb, különben nem ilyen lánnyal állt volna össze, akinek minden mindegy.

2011. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ex-barátom családjában is ez volt a szokás...jó lekopogom exem hozzám jött de a tesói sosem mentek el a lány családjához mert azt a nevelést kapták az apjuktól hogy a lány menjen ne ők ugráljanak....még keresztelőre sem mentek el semmi....tiszta szégyenek az ilyen emberek:S remélem hozzád elmegy majd de ha olyan mint akiket én ismerek akkor sajnos erre ne számíts :S
2011. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
lehet h kisebbségi és fél h kiakadnátok
2011. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

A lànyodat megkérdezted màr, hogy mi az oka, hogy nem akar megismerni. Valami gyanùs dolog àllhat itt fönt.

Hàny éves a lànyod és a vejj jelölt?

2011. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!