Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Ő is...

Mit csináljak apámmal? Ő is szereti az animéket, de nem akarok azért vele lógni.

Figyelt kérdés

igaz hogy fiatal, mert fiatalon fogantam, vagyis ő akkor fiatal volt, és most 33 éves. Én nekem a kedvencem a Naruto, de ő is azt nézi már a legeleje óta, és hát folyamatosan el akar jönni velem a konokra -.- . eszméletlen idegesítő, de megbántani nem akarom. mit tegyek?

16/f


2011. okt. 13. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

nem hiszem hogy belehalnál ha elmenne veled :)

inkább örülj hogy ilyen faterod van :)

2011. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de nem érteeeeeed? ez nagyon gáz, már bocsi. És azért 33 évesen nem ezzel kéne foglalkoznia.
2011. okt. 13. 14:41
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Te vagy nagyon gáz, kisfiú.

:(

2011. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
94%
Ez miért lenne gáz? Nem vagy normális
2011. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
95%

Kb annyi idős volt apukád mikor te születtél mint most Te...gondolj bele hogy viselkednél fordított helyzetbe?!

Ha nem akarsz folyton vele lenni, szerintem nem kötelező. Magyarázd el neki hogy szeretnél a barátaiddal többet lenni, és nagyon szereted de jobb lenne neked ha az apuka szerepét töltené be az életedben. Ettől még fontos hogy csináljatok együtt közös programokat, talán ki kéne valami olyat próbálni ami az anime-n kivül mindkettőtöknek bejön.Szerintem...

2011. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért mert az apám! és jah, fiatal volt, és am pont azért gáz mert az apám, és nem akarom hogy azt higyjék hogy a barátom, vagy nemtudom, meg eleve ha elmondja hogy az apám, az még gázabb. viszont az is gáz nekem ha azt hiszik a haverom. elegem van nah. mondom neki hogy mradjon az apa szerepében, de hiába...
2011. okt. 13. 14:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretitek az animéket, pláne a Narutot, az sztem tiszta jó :D Én anyám a bulizás terén ilyen, hogy egyszer mondjuk bejött velem a karácsonyi diszkóba. Kábé összes haverom nézett, hogy "Úristen O.O Ez ANYÁD?!" Aztán néha már úgy mondtam, hogy a csak a nővérem :D Sztem te is tégy hasonlóan :P
2011. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
elég gyerekes ez az állandó gáz-ozás, ha csak nem e-onos az apád...
2011. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Inkább te vagy gáz. Én örülnék ha a szüleimet érdekelné az ami engem és nem lennék egyedül az ilyen összejöveteleken. A conon sokkal idősebb emberek is parádéznak és senkit sem érdekel. Ott mindenki nyitott és barátságos, nem számít a kor meg semmi más sem.
2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy te a conokon inkább a barátaiddal szeretnél lógni, de attól még mehet nyugodtan ő is, csak te inkább a ritkán látott ismerősökkel lógsz majd :D

Húú te, én értem a problémát maximálisan, de a te apud legalább érti mi ez, és nem kell egy évben 6x elmagyarázni pont mit is szoktunk csinálni egy conon. Első kérdések "odamennek az animések, van pár program és ennyi? Erre kell ennyit költeni?" Én meg kézzel -lábbal magyarázom hogy nem csak erről van szó :'D

Szóval tényleg örülj neki hogy ezt így fogja fel, de megértem a problémád és igazad van, simán mond meg neki hogy nem tudsz a közeében pasizni hátha veszi a lapot ;D

2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!